Akademia Rocka Maciej Michniewicz - Akademia Rocka Maciej Michniewicz - Nauka pianina Warszawa


Instrumenty muzyczne od zawsze uważane były za niezwykle ważne dla całościowego rozwoju, szczególnie młodych i wciąż rosnących, umysłów. Dzieci, chodzące na rozmaite lekcje gry na instrumentach, charakteryzują się dobrą pamięcią, wysokim poziomem wrażliwości i wyczucia emocjonalnego. Co za tym idzie, można bez wahania stwierdzić, iż instrumenty w życiu dzieci i młodzieży przynoszą same zalety. 

Bardzo dostojnym, wdzięcznym i uwielbianym od lat instrumentem, jest pianino. Gra na nim wymaga niemałych umiejętności i doskonałego słuchu. Im wcześniej nauka jego obsługi zostanie rozpoczęta, tym szansa na późniejszy sukces muzyczny jest większa.

Dzieci, młodzież i dorośli, zainteresowani nauką pianina w Warszawie , powinni zapoznać się ze szkołą muzyczną, noszącą nazwę Akademia Rocka. To miejsce stworzone dla tych, którym marzy się zdobycie umiejętności grania na instrumentach muzycznych. 

Dzięki atrakcyjnej i przejrzystej stronie internetowej szkoły, akademiarocka.pl, można bliżej przyjrzeć się funkcjonowaniu placówki, poznać kadrę w niej pracującą i zorientować się w kosztach prowadzonych lekcji.

To, co oferowane jest uczniom w trakcie lekcji gry na pianinie, to, między innymi:

  • zapoznanie się z zapisem nutowym (jego odczytywaniem i notowaniem)
  • udział w zajęciach związanych z teorią muzyki
  • możliwość podejmowania prób komponowania własnej muzyki
  • dostęp do zasobów wiedzy, z których uczeń może korzystać w domu, aby usystematyzować zdobyte na lekcji informacje

W Akademii Rocka prowadzone są zajęcia dla osób z różnymi założeniami. Mogą być to lekcje typowo hobbistyczne, podczas których uczniowie uczą się obcowania z pianinem dla własnej przyjemności. Nauka gry może jednak przyjąć także nieco poważniejszą formę, kiedy w grę wchodzi marzenie o zdobyciu umiejętności na jak najwyższym poziomie.

Wszystkie warsztaty odbywające się w Akademii, są prowadzone przez profesjonalnych muzyków, którzy doskonale znają się na grze na pianinie zarówno w teorii, jak i w praktyce. To bardzo ważne, ponieważ rozsądne skrócenie dystansu między uczniem a nauczycielem może przynieść wymierne efekty. 

 WWW: http://akademiarocka.pl

Dodano: 2019-01-08

Miejscowość: Warszawa

Adres: Targowa 1A

Kod pocztowy: 03-727

Telefon: 602 711 013WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2019 | magazynpilkarz.pl