GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński - Obozy bmx śląskie - GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński


Unikanie lekcji wychowania fizycznego przez dzieci i młodzież szkolną to prawdziwa zmora dzisiejszych czasów. Niestety, zabiegani rodzice, bardzo często zamiast poszukać sposobu na zachęcenie swojego dziecka do aktywnego spędzania popołudnia, wolą podsunąć mu tablet lub inne urządzenie elektroniczne, a nawet wypisać zwolnienie z zajęć sportowych.

Czasami jednak skuteczne nakłonienie pociechy do zejścia z kanapy i wyjścia na podwórko wcale nie musi być trudne. A gdyby tak wyjazd wakacyjny, na który wysyła się podopiecznego, połączony był z aktywnością fizyczną? Dziecko nie tylko miło spędzi czas z podobnymi do siebie  rówieśnikami, ale dodatkowo rozrusza się, wybiega, a jeśli wybrana forma aktywności mu się spodoba, być może nawet odnajdzie swoją pasję. Obozy bmx w województwie śląskim zapewniają wszystkie wspomniane korzyści.

Organizatorem takich turnusów jest GOP BMX School - funkcjonująca od lat szkoła nauki jazdy na rowerach bmx. Choć sama szkółka znajduje się w Chorzowie, obozy, które przygotowuje, odbywają się w miejscowości Przysucha oraz w Kowalewie Pomorskim.

Zaufani partnerzy BMX Camp oraz BMX Holidays dokładają wszelkich starań, aby zarówno dzieci, jak też starsza młodzież znaleźli w oferowanych obozach wszystko to, czego oczekują od swoich wymarzonych wakacji. Oba ośrodki dysponują nieprzeciętną i nowoczesną infrastrukturą, przeznaczoną do hobbystycznej oraz wyczynowej jazdy rowerowej. Atrakcje takie jak trampoliny, profesjonalne rampy i skateshopy stanowią tylko część urozmaiceń czekających na gości.  Dodatkowymi niespodziankami są też:

  • wspólne wyjścia na basen,
  • gry i zabawy na świeżym powietrzu,
  • możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach z nagrodami,
  • budowanie toru przeszkód,
  • zajęcia z serwisowania rowerów,
  • piesze wycieczki (zwiedzanie okolicznych atrakcji oraz walorów przyrodniczych otoczenia),
  • organizacja różnego rodzaju zawodów.

Warto wspomnieć, że na wszystkich obozowiczów czeka wspaniała baza noclegowa oraz smaczne wyżywienie, dostosowane do potrzeb aktywnie spędzającej czas młodzieży.

 WWW: http://gopbmx.pl/

Dodano: 2019-04-10

Miejscowość: Chorzów

Adres: Targowa 5

Kod pocztowy: 40-001

Telefon: 577 835 961

Źródła: http://gopbmx.pl/obozy-bmx/


Autor: Elżbieta Czarnecka


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

tapetuj.pl Sklep internetowy


WIĘCEJ
Card image cap

Iluzjonista Konrad Mościński


WIĘCEJ
Card image cap

Moniuszki 7 Sp. z o. o.


WIĘCEJ
© Copyright 2019 | magazynpilkarz.pl