LING PROJECT - LING PROJECT - Szkoła języka polskiego dla obcokrajowców Poznań


Firma Ling Project z Poznania to niezawodna szkoła języka polskiego dla obcokrajowców, której usługi z pewnością przypadną do gustu każdemu. Biznes międzynarodowy opiera się w dużej mierze na pracownikach zagranicznych, którzy mogą zupełnie nie znać języka polskiego. Szkoła ta pozwala zatem na przełamywanie tego typu barier językowych, których może być niestety dość dużo - zwłaszcza jeśli chodzi o dyplomację czy załatwianie rozmaitych interesów.

Zawodowi lektorzy, którzy zatrudnieni są w tej firmie pilnują głównie tego, by prowadzenie zajęć odbywało się właśnie w języku polskim, co z pewnością przyspieszy naukę. W razie gdyby jednak powstały jakieś nieporozumienia są oni w stanie rozmawiać również w języku ojczystym kursanta bądź też po angielsku. 

W ramach świadczonych usług każdy zainteresowany może w tej szkole nauczyć się między innymi polskiego podstawowego lub biznesowego, a także wziąć udział w profesjonalnych warsztatach komunikacyjnych bądź też zajęciach kompetencyjnych.

Kursy przeprowadzane są przez profesjonalnych lektorów, którzy z pewnością rozwieją każdą ewentualną wątpliwość dotyczącą wymowy czy też gramatyki. Cała wiedza przekazywana jest w sposób prosty, a także przystępny - takie zajęcia stanowić będą jedynie przyjemność dla każdego uczestnika. Tego typu kursy to doskonałe rozwiązanie także dla firm zatrudniających obcokrajowców - szkoła ta proponuje bowiem niezwykle niskie i korzystne ceny, zatem warto skorzystać z tak atrakcyjnej oferty. Pracownik, który posiądzie znajomość języka polskiego - choćby w stopniu podstawowym - z pewnością będzie pracował znacznie wydajniej, gdyż bez problemu nawiąże nowe znajomości. Uczestnictwo w takich lekcjach pociąga za sobą zatem wiele korzyści - zarówno dla samego pracownika, jak i zlecającej kurs firmy.  Więcej szczegółowych informacji - w tym na przykład dane kontaktowe - zainteresowani znaleźć mogą na stronie internetowej szkoły. Współpraca z nią to gwarancja całkowitego zadowolenia dla każdego potencjalnego klienta!WWW: http://lingproject.com/

Dodano: 2019-04-21

Miejscowość: Poznań

Adres: Górki 9B

Kod pocztowy: 60-204

Telefon: 603 453 064WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

tesa tape Sp. z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
© Copyright 2019 | magazynpilkarz.pl