P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska - Najmodniejsze tapety ścienne - hity wzorów na 2019


Trendy zmieniają się nie tylko w modzie, ale również w aranżacji wnętrz. Nowoczesne aranżacje to wysoka jakość, elegancja oraz prostota. W takich wnętrzach nie brakuje również oryginalnych elementów. Obie te role świetnie odgrywają tapety ścienne. Wiele ciekawych inspiracji, różnorodnych kolorów i wzorów można znaleźć w serwisie stylo-dom.pl.

Dlaczego właśnie tapeta?

Ponowna aranżacja pomieszczenia często wymaga skomplikowanych zabiegów. Jednak całkowita odmiana rzadko kiedy jest konieczna. Czasami wystarcza zmiana jednego, niewielkiego szczegółu, a całość nabiera zupełnie innego wyglądu. Takim właśnie trikiem jest użycie tapet. Można je zastosować zarówno na wszystkie ściany w pokoju, jak i tylko do jednej, celem jej wyróżnienia. To dekoracja łatwa w montażu oraz w zdjęciu, dlatego można z powodzeniem dokonać zmiany, gdy tylko się znudzi. W innym wypadku można być pewnym co do jej wysokiej wytrzymałości. Tapety, zwłaszcza te winylowe, są tworzone z wysokiej jakości materiałów i przy użyciu dobranej techniki nadruku. To wszystko zapewnia im odporność na szkodliwe czynniki, a także wierne odwzorowanie kolorów lub motywów dekoracyjnych. Takie pokrycie ściany stanowi inwestycję na lata.

Trendy na nadchodzący sezon

Chociaż tapety ścienne można dowolnie dopasować do stylu aranżacji, to jeśli chce się podążać za trendami należy, wiedzieć, co w modzie piszczy. W nadchodzącym sezonie królować będą stale motywy nowoczesne lub industrialne, czyli tapety imitujące surowe tworzywa takie jak mur ceglany, kamień czy beton. Swój udział w kształtowaniu się trendów ma również styl skandynawski. Odznacza się on zastosowaniem jasnej kolorystyki lub barw ziemi. Doskonale sprawdzą się zatem tapety ścienne w biało-beżowe pasy lub inspirowane wszystkim, co pochodzi z natury. Ciekawie wyglądają również okleiny do złudzenia przypominające naturalne materiały takie jak drewno. Świetnie wyglądają w pomieszczeniach w stylu retro czy vintage. Po więcej modnych inspiracji wystarczy wejść na podaną wyżej stronę.WWW: https://stylo-dom.pl/

Dodano: 2019-03-18

Miejscowość: Nowy Sącz

Adres: Zielona 55

Kod pocztowy: 33-300

Telefon: 733 23 23 98WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z


WIĘCEJ
Card image cap

prace.edu.pl


WIĘCEJ
Card image cap

PPH i U Meteor Sp. z o.o.


WIĘCEJ
© Copyright 2019 | magazynpilkarz.pl