PPH i U Meteor Sp. z o.o. - Ferie zimowe - znajdź najtaniej nocleg w Karpaczu


Karpacz to piękne i spokojne miasto u podnóża Śnieżki, najwyższego szczytu Karkonoszy i Sudetów. Tę miejscowość odwiedzają głównie fani górskiej przyrody oraz wycieczek na wysokościach. W ferie zimowe zjeżdżają się tam amatorzy narciarstwa i jazdy na snowboardzie. Dlatego w Karpaczu baza noclegów jest wyjątkowo dobrze rozbudowana. To idealna miejscowość do spędzenia urlopu zarówno latem, jak i zimą.

Karpacz – intrygująca historia

Pierwsze ślady człowieka w Karpaczu są datowane na czasy jeszcze przed naszą erą. Dawniej było to miasto poszukiwaczy złota, którzy w czasach średniowiecza założyli w pobliżu swoją osadę. Zwiedzić tu można nordycką świątynię Wang, Muzeum Zabawek lub pobliski zamek Chojnik. Karpacz stanowi bowiem doskonałą bazę wypadową, choćby do odwiedzenia Szklarskiej Poręby czy wypadu do Czech.

Ferie w Karpaczu

Zimowy wypoczynek można spędzić w Karpaczu na wiele sposobów. Oczywiście jednym z nich jest szusowanie po pobliskich stokach narciarskich. W miejscowości znajduje się kilka wyciągów, zarówno z kolejką linową, jak i orczykiem. To doskonałe miejsce do spędzenia zimowych wakacji wraz z dziećmi lub paczką znajomych. Z drugiej strony Karpacz oferuje noclegi w obiektach zdecydowanie wypoczynkowych. Może być to na przykład hotel ze SPA i sauną albo domek z kominkiem, w którym można spędzać magiczne wieczory. Dla tych, którzy lubią zwiedzać, kuszącą możliwością jest wycieczka z przewodnikiem po pobliskich zabytkach. W okresie ferii w miejscowości organizowane są specjalne zabawy dla najmłodszych. Nie brakuje również atrakcji dla rodziców.

Noclegi dla każdego

Najwięcej ofert na nocleg w Karpaczu to obiekty takie jak pensjonaty i apartamenty. To sposób na wygodne zakwaterowanie w atrakcyjnej cenie. Osoby lubiące piesze wędrówki powinny ulokować się w południowej części miasta. Zaś ci, którzy są nastawieni głównie na białe szaleństwo, znajdą coś dla siebie w centrum, skąd blisko do wyciągów. Atrakcyjne oferty na pobyt w Karpaczu oferuje serwis meteor-turystyka.pl.WWW: https://meteor-turystyka.pl/

Dodano: 2019-01-09

Miejscowość: Kraków

Adres: Malczewskiego 47A

Kod pocztowy: 30-207

Telefon: 12 427 28 05WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z


WIĘCEJ
Card image cap

prace.edu.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO


WIĘCEJ
© Copyright 2019 | magazynpilkarz.pl