2Koła & Ski - 2Koła & Ski - Salon rowerowy Poznań


Rower to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych środków służących do komunikacji. Doskonale sprawdza się on między innymi do dojazdów do pracy, szkoły czy sklepu. Pozwala dotrzeć nawet w najbardziej niedostępne miejsca – czyli tam, gdzie nie dojedzie żaden samochód. Ponadto nie zanieczyszcza środowiska naturalnego w przeciwieństwie do aut, autobusów i motocykli, które wytwarzają szkodliwe spaliny. Jazda na rowerze to także znakomity sposób na aktywny wypoczynek. Taka forma spędzania wolnego czasu nie tylko dostarcza mnóstwo wyśmienitej zabawy, ale także pozwala zachować świetną kondycję fizyczną, poprawia samopoczucie i dodaje energii.

Poszukując idealnego jednośladu przeznaczonego do jazdy rekreacyjnej bądź profesjonalnej, warto zajrzeć do renomowanego sklepu 2Koła & Ski. Ten znany i ceniony salon rowerowy z Poznania oferuje bowiem niezwykle szeroki wybór modeli górskich, crossowych, trekkingowych i miejskich w atrakcyjnych cenach. Propozycją są starannie wyselekcjonowane rowery męskie, damskie i dziecięce w różnych rozmiarach. Dzięki temu każdy może maksymalnie dopasować jednoślad do swojego wzrostu i preferencji. Firma współpracuje wyłącznie z najlepszymi, sprawdzonymi producentami – takimi jak Kellys czy Merida. To sprawia, że w jej asortymencie znaleźć można wyłącznie takie rowery, które są wytrzymałe, starannie wykonane i wygodne.

Firma prowadzi także profesjonalny serwis rowerowy oferujący kompleksowe naprawy i przeglądy okresowe sprzętu. W zakres usług wykonywanych w zakładzie wchodzą wymiany najróżniejszych części (w tym przerzutek, hamulców i sterów), naprawy układów hamulcowych i napędowych, przeglądy amortyzatorów, montaż akcesoriów (takich jak bagażniki, lampy diodowe, koszyki i podpórki) oraz wiele innych czynności. Specjaliści, chcąc zapewnić klientom stuprocentowe zadowolenie z poziomu świadczonych usług, oferują także fachowe doradztwo w zakresie użytkowania zakupionych jednośladów. Na stronie internetowej sklepu zaprezentowano pełną ofertę, szczegółowy cennik usług serwisowych oraz najważniejsze informacje dotyczące zakupu wybranych modeli. Sprawdź koniecznie!WWW: https://2kola.net.pl/

Dodano: 2020-04-30

Miejscowość: Suchy Las / Poznań

Adres: Szkolna 56

Kod pocztowy: 62--00

Telefon: 618125932

Źródła: https://2kola.net.pl/


Autor: Piotr Rutkowski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl