ABM Jędraszek Sp.j. - Który producent okien gwarantuje najwyższą jakość?


Inwestorzy budowlani, deweloperzy i osoby, które planują budowę domu jednorodzinnego mają do wyboru wiele rodzajów okien i drzwi. Sięgają zazwyczaj po sprawdzone rozwiązania, które zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz oszczędności w trakcie eksploatacji. Ważnymi elementami przy wyborze producenta stolarki okiennej są także szybkie terminy realizacji oraz dostęp do najnowszych technologii. 

Wszystkie z powyższych cech posiadają produkty tworzone przez firmę ABM Jędraszek. Przedsiębiorstwo od wielu lat inwestuje w najnowsze rozwiązania technologiczne. Zatrudnia setki pracowników gotowych do przygotowania najbardziej skomplikowanych projektów. Większość z nich trafia na polski rynek, ale nie brakuje też odbiorców z innych europejskich krajów. 

Największym hitem sprzedażowym są okna aluminiowe. Mogą być wykorzystywane w budownictwie przemysłowym, jak i w budynkach o przeznaczeniu mieszkalnym. Cechuje je bardzo duża odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zapewniają doskonałą izolację cieplną oraz znakomicie wygłuszają odgłosy pochodzące z zewnątrz. Producent okien informuje ponadto o skuteczności antywłamaniowej okien oraz niskich cenach zakupu. Profile wykorzystywane przy produkcji można dowolnie kształtować, dopasowując je do konkretnego budynku. 

Katalog produktów opisywanej firmy zawiera także wiele rodzajów systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych oraz rolet. Powyższe produkty można dowolnie dopasowywać do potrzeb klienta. Przykładem są rolety fasadowe, które skutecznie osłaniają wnętrza i ograniczają dopływ światła słonecznego. Mogą być sterowane ręcznie, ale cały system może być wyposażony z radiowy napęd elektryczny, którym można sterować za pomocą pilota lub smartfona.WWW: https://abm-jedraszek.pl/

Dodano: 2022-07-12

Miejscowość: Pabianice

Adres: Piłsudskiego 3H

Kod pocztowy: 95-200

Telefon: 500 165 156WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Communication Corner


WIĘCEJ
Card image cap

JGL


WIĘCEJ
Card image cap

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl