Agromika Michał Kiciński - Produkty marki Synthos Agro - gdzie zamówić online?


Zapotrzebowanie na wysokojakościowe środki ochrony roślin wzrasta. Mają tego świadomość pracownicy firmy Agromika Michał Kiciński. Od lat działają na polskim rynku, dostarczając klientom produkty, które cechuje nie tylko oczekiwana efektywność, ale też przystępna cena. Obecnie ich oferta jest bardzo zróżnicowana. Obejmuje substraty zapobiegające namnażaniu się w uprawie wielu typów chwastów (zarówno jednorocznych, jak i wieloletnich). Na liście sprzedażowej można znaleźć także koncentraty grzybobójcze i bakteriobójcze, między innymi wyroby znanej i cenionej w Polsce i na świecie marki Synthos Agro. 

Firma działa jako doskonale zaopatrzona hurtownia online. Realizuje zamówienia dla osób prywatnych oraz odbiorców prowadzących zarejestrowane gospodarstwa rolne, generujące znaczne zapotrzebowanie na produkty ochrony roślin. Dostawca zapewnia, że jego asortyment jest zgodny z wymogami krajowymi oraz unijnymi. Dystrybucja odbywa się legalnie, na podstawie odpowiednich pozwoleń.

Aby ułatwić klientom poszukiwanie towaru oraz składanie zamówień, kadra sklepu online zadbała o przyjazny, intuicyjny interfejs strony sprzedażowej. Dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo danych kupujących w trakcie procesu rejestracji użytkownika w serwisie oraz przy dokonywaniu płatności. Jednocześnie pracownicy zastrzegają, że w uzasadnionych przypadkach mogą poprosić o weryfikację wielu zamawiającego. Jeżeli nie ukończył on 18 lat lub też chce świadomie wykorzystać produkt niezgodnie z jego przeznaczeniem, mają prawo odmówić realizacji zlecenia. 

Jeżeli klient nie jest pewny, jaki substrat spełni jego oczekiwania, obsługa sklepu służy pomocą i poradą. Na stronie hurtowni udostępnia szczegółową specyfikację proponowanych w ofercie środków ochrony roślin wraz z informacją, w jaki sposób należy przyrządzać roztwór wykorzystywany później do samego oprysku. Klient może też nabyć hurtowe ilości odpornych na choroby nasion oraz ziaren pod uprawę domową lub wieloarową, przeznaczonych do spożycia przez ludzi i zwierzęta.WWW: https://opryski.com

Dodano: 2023-02-19

Miejscowość: Bedlno

Adres: Pniewo 80b

Kod pocztowy: 99-311

Telefon: 795 492 446WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Communication Corner


WIĘCEJ
Card image cap

JGL


WIĘCEJ
Card image cap

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl