Archteka - Archteka | Folie okienne przeciwsłoneczne


Odpowiednie zadbanie o wygodę i własne zdrowie to dziś priorytet, zwłaszcza w sytuacji, gdy coraz większe zagrożenie stwarzają rzeczy niewidoczne gołym okiem, jak choćby promieniowanie słoneczne. Aby zniwelować jego szkodliwe działanie, warto zastosować rozwiązania, które pomogą zredukować lub też całkowicie wykluczyć ten mogący wywołać wiele szkód w organizmie czynnik. 

Różnego rodzaju kampanie społeczne i zdrowotne nawołują o konieczności stosowania odpowiednich osłon na skórę podczas zwiększonego natężenia działania słońca w miesiącach letnich. Niestety, takie rozwiązanie nie jest możliwe do zrealizowania choćby w pracy, kiedy promienie słoneczne przenikają przez szyby. Tam bardzo często nie ma możliwości założenia na głowę ochronnego nakrycia głowy, pokrycia ciała kremem z filtrem UV lub też wykonywania obowiązków zawodowych w pomieszczeniu zamkniętym, bez dostępu do światła. 

Dbając o zdrowie swoich pracowników, wielu pracodawców dostosowało pomieszczenia biurowe, by zapewniały odpowiedni poziom doświetlenia, a jednocześnie nie generowały dodatkowego zagrożenia promieniami UV, które mogłyby przeniknąć do środka przez okna. Często stosowanym w tym celu rozwiązaniem były oraz są także obecnie folie okienne przeciwsłoneczne. 

Wieloletnim dystrybutorem tego rodzaju osłony jest firma, która ogłasza się na stronie internetowej archteka.com. Jej oferta obejmuje między innymi folie pochodzące od znanych i cenionych na runku producentów, gwarantujących odpowiednią jakość i bezpieczeństwo podczas stosowania ich wyrobów. 

Przedstawiona na jej stronie internetowej propozycja jest skierowana nie tylko do przedstawicieli przedsiębiorstw lub jednostek samorządowych. Z powodzeniem mogą z niej skorzystać także klienci prywatni, którym zależy na podniesieniu ochrony przeciw promieniom UV w swoim mieszkaniu lub domu. Dostępne w ofercie folie polecane są w szczególności osobom, które posiadają duże, przestrzenne okna balkonowe lub tarasowe. Proponowane rozwiązanie zapewni nie tylko dobrą izolację, ale także jest bardzo proste do montażu. Z jego nałożeniem na szybę poradzi sobie każdy.WWW: https://archteka.com/

Dodano: 2020-12-23

Miejscowość: Poznań

Adres: Ostrowska 397

Kod pocztowy: 61-312

Telefon: 61 646 95 50WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl