ASONE Inwestycje Budowlane Adam Soczewka - Pokoje na wynajem w Warszawie na Białołęce - dobra opcja dla pracowników tymczasowych?


Pracownicy przybywający do Warszawy w celu wykonania jakiegoś zlecenia muszą się gdzieś zatrzymać. Powinno być to miejsce dające możliwość odpoczynku po ciężkim dniu, ale i jednocześnie tanie — by większość wypłaty zostawała jednak w kieszeni. Warunki te spełniają pokoje na wynajem w Warszawie na Białołęce — dynamicznie rozwijającej się dzielnicy z wieloma możliwościami. Jest ona również bardzo dobrze skomunikowana z innymi regionami stolicy.

Opisywane kwatery pracownicze znajdują się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Nie ma tam również problemów z parkowaniem (zarówno samochodów osobowych, jak i busów), gdyż wolnego miejsca jest pod dostatkiem. Pokoje cechują się natomiast podwyższonym standardem i są regularnie konserwowane. Chodzi o lokale 1- oraz 2-osobowe. Ich atutami są także:

  • kuchnie z pełnym wyposażeniem (m.in. w lodówkę, kuchenkę elektryczną, zestawy garnków, komplety talerzy oraz sztućców),
  • przestronne i eleganckie łazienki (z kabinami prysznicowymi, WC, pralkami),
  • odbiorniki TV (m.in. z pakietami kanałów muzycznych oraz sportowych) oraz szybki bezprzewodowy internet Wi-Fi.

Na stronie noclegipracowniczewarszawa.pl można przeczytać także, że pokoje są bardzo jasne oraz czyste. Czystość jest również zasługą faktu, że dwa razy w miesiącu wszystkie lokale odwiedza i obsługuje zewnętrzna firma sprzątająca. By lepiej wyobrazić sobie, jak prezentuje się wnętrze, można nawet skorzystać z opcji tzw. wirtualnego spaceru (na powyżej wyszczególnionej stronie internetowej).

Dużą zaletą oferty jest również cena. Konkurencyjność kosztów została osiągnięta m.in. dlatego, że minimalny okres wynajmu to 3 miesiące. Oprócz kosztu samego najmu trzeba oczywiście pokryć zużycie mediów (prądu, wody, gazu). Opcją jest dopłata za zarezerwowanie własnego miejsca parkingowego. Jest też jednorazowa kaucja zwrotna. Przy dłuższych pobytach można liczyć na negocjowanie cen oraz rabaty.

Oprócz relaksu w samych kwaterach robotniczych pracownicy mogą także udać się na spacer do pobliskiego i bardzo zielonego parku. Z pewnością będzie to wartościowy element pobytu i pozwoli nabrać energii do codziennych obowiązków. W okolicy są również liczne sklepy, punkty gastronomiczne ze zróżnicowanym jedzeniem, jest paczkomat umożliwiający szybki odbiór przesyłek, znajduje się nawet gabinet dentystyczny.WWW: https://noclegipracowniczewarszawa.pl/

Dodano: 2022-02-06

Miejscowość: Warszawa

Adres: Poprawna 127

Kod pocztowy: 03-984

Telefon:

Źródła: https://noclegipracowniczewarszawa.pl/


Autor: Adam Chmielewski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl