Autokasacja U Jacka - Złomowisko bydgoszcz


Rekomendowana firma z województwa kujawsko-pomorskiego Autokasacja u Jacka to znane przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które działa na rynku już od wielu lat. Cieszy się ono sporym zaufaniem klientów indywidualnych i korporacyjnych. Każdy, kto chce sprzedać stare auto, może liczyć na fachową pomoc i profesjonalne podejście. Główną specjalnością przedsiębiorstwa jest m.in.:

  • skup aut starych i powypadkowych różnych marek,
  • wycena i złomowanie pojazdów,
  • sprzedaż samochodów używanych i części zamiennych.

Pracownicy skupu dojeżdżają do klienta pod wskazany adres. Na miejscu dokonują rzetelnej wyceny pojazdu i płacą gotówką od ręki. Załatwiają również wszystkie formalności w urzędzie komunikacji związane z wyrejestrowaniem auta. Podzespoły, które nadają się do dalszego użytkowania, są poddawane przeglądowi technicznemu i ewentualnej renowacji. Następnie kieruje się je do dalszej sprzedaży jako części zamienne. Są to elementy w dobrym stanie, które można nabyć w korzystnych cenach. W razie wątpliwości, czy dana część nadaje się do konkretnego modelu auta, wykwalifikowana kadra specjalistów służy pomocą i chętnie doradzi optymalne rozwiązanie. Szczegóły transakcji kupna-sprzedaży można omówić telefonicznie lub w siedzibie firmy. Negocjacjom podlega zarówno termin, cena, jak i miejsce odbioru sprzedawanego auta. Całość operacji przebiega szybko i bezpiecznie.

Prace związane z kasacją pojazdu są dokonywane zgodnie z odpowiednimi ustawami, które dotyczą odpadów oraz recyklingu. Wszystko odbywa się z poszanowaniem ochrony środowiska. Przedsiębiorstwo ma niezbędne pozwolenia, które zezwalają na prowadzenie takiej działalności. Skupowane auta są odstawione na złomowisko w Bydgoszczy.

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, firma nieustannie poszerza swój asortyment usług, a także obszar swojej działalności. Do współpracy zaprasza wszystkich, którzy mają na zbyciu samochód:

  • kilkunastoletni i starszy,
  • mocno zniszczony,
  • pokryty korozją,
  • po wypadku.

Przedsiębiorstwo prowadzi też sprzedaż aut używanych, serwis opon, a także warsztat samochodowy.WWW: https://auta-skup.com/

Dodano: 2021-08-02

Miejscowość: Aleksandrów Kujawski

Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Kod pocztowy: 87-700

Telefon: 660 185 232WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Amer Event


WIĘCEJ
Card image cap

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska


WIĘCEJ
Card image cap

ODEKA SIMP FF


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl