Balt Credit Sp. z o. o. - Na jakich zasadach udzielana jest prywatna pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych?


Pętla kredytowa może doprowadzić do sporych kłopotów finansowych, dlatego warto jak najwcześniej pomyśleć o korzystnym rozwiązaniu, dzięki któremu dalsze spłacanie wszystkich zobowiązań będzie nieco prostsze. Jednym z dostępnych na rynku sposobów jest oczywiście konsolidacja wszystkich zaciągniętych pożyczek i kredytów. Najważniejsze, aby starać się o taki produkt finansowy jeszcze w momencie posiadania odpowiedniej płynności finansowej, bowiem w innym wypadku bank z pewnością odrzuci wniosek kredytobiorcy.

Czym jest pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych?

Niektóre osoby popadają w tzw. spiralę zadłużenia i, chcąc spłacić dotychczasowe zobowiązania, decydują się na zaciągnięcie nowych kredytów. Takie postępowanie z pewnością nie prowadzi do niczego dobrego. Poza tym prędzej czy później pożyczkodawcy zaczną odmawiać klientowi ze sporym zadłużeniem kolejnych pożyczek. Dla wielu optymalnym rozwiązaniem może okazać się kredyt lub pożyczka konsolidacyjna, których głównym celem jest spłata dotychczasowych zobowiązań oraz zamiana wielu miesięcznych płatności w jedną dogodną ratę (jej wysokość jest ustalana indywidualnie i powinna być dopasowana do obecnych możliwości finansowych kredytobiorcy). Co ważne, uzyskane pieniądze nie trafiają na konto klienta, a są od razu wysyłane do poszczególnych wierzycieli, aby pospłacać wszystkie kredyty i pożyczki (bankowe oraz pozabankowe chwilówki). 

Gdzie można ubiegać się o pozabankową konsolidację zobowiązań?

W sytuacji, gdy bank odmówi przyznania kredytu konsolidacyjnego, zawsze można zwrócić się o pomoc do instytucji pozabankowych. Najważniejsze, aby wybrać sprawdzoną firmę, która cieszy się pozytywnymi opiniami dotychczasowych klientów. Dobrze też, by umowy i ewentualne aneksy były zawsze podpisywane w kancelarii notarialnej, a kredytobiorca miał wystarczającą ilość czasu na zapoznanie się ze wszystkimi podpunktami dokumentu. 

W taki właśnie sposób działa firma pożyczkowa Balt Credit obsługująca małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Oferta jest skierowana zarówno do właścicieli nowopowstałych firm, jak i podmiotów z wieloletnim doświadczeniem. Instytucja proponuje konsolidację, a także pożyczkę:

  • pomostową na spłatę zobowiązań w ZUS i US,
  • hipoteczną pod zastaw nieruchomości (na dowolny cel),
  • inwestycyjną (nawet do 1 mln zł.),
  • start up w celu sfinansowania innowacyjnych projektów, 


WWW: https://baltcredit.pl/

Dodano: 2023-05-29

Miejscowość: Warszawa

Adres: Świętokrzyska 18

Kod pocztowy: 00-057

Telefon: +48 22 829 91 65WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl