Beauty-Art - Kursy wizażu Warszawa | Beauty-Art


Szkoła Wizażu Beaty Małachowskiej to miejsce, w którym każda artystyczna dusza znajdzie coś dla siebie. W jej ofercie znajdują się kursy wizażu, prowadzone w Warszawie, w kilku wariantach. Zainteresowane osoby mogą wybierać spośród kursów tematycznych, lub też zdecydować się na zapisanie się do szkoły wizażu, gdzie cały program obejmuje trzysta osiemdziesiąt cztery godziny zajęć.

Jeśli chodzi o kursy tematyczne, dostępne są następujące warianty:

  • makijaż dzienny i smokey eyes
  • makijaż ślubny i wieczorowy
  • kurs stylizacji fryzur dla wizażystów

Za warsztaty tego rodzaju, należy zapłacić od, około, ośmiuset, do dwóch tysięcy złotych. Dokładne ceny, wraz ze szczegółowymi opisami przebiegu poszczególnych zajęć, można znaleźć na stronie internetowej, beautyart.pl.

Bardzo interesującą opcją dla miłośniczek makijażu i wizażu, są także indywidualne kursy, które prowadzi sama pani dyrektor szkoły. Jest to spotkanie, trwające trzy godziny zegarowe, w trakcie którego klientki mogą bardzo wiele nauczyć się od mistrzyni. Dowiedzą się, w jaki sposób wykonywać makijaż codzienny i wieczorowy, aby był on perfekcyjny i podkreślał wszystkie atuty kobiecej twarzy. W pakiecie znajdują się także dodatkowe usługi, takie jak:

  • określenie typu urody każdej z uczestniczek kursu
  • doradztwo stylistyczne (wskazówki, dotyczące tego, jakie stroje będą pasowały do konkretnej sylwetki)
  • dobór odpowiednich kosmetyków
  • nauka nakładania rozmaitych preparatów

Co więcej, każda z uczestniczek, otrzyma rabat na zakup kosmetyków, użytych do wykonania ich makijażów. Tego typu kurs, kosztuje pięćset złotych.

W ofercie szkoły jest niezwykle wiele atrakcyjnych usług, które przydadzą się każdej kobiecie, która choć trochę interesuje się kosmetykami i makijażem. Istnieje także możliwość wykupienia bonu prezentowego na wszystkie dostępne w szkole usługi. Jest to doskonałym pomysłem na nietuzinkowy upominek dla bliskiej osoby.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, dylematów lub pytań, władze szkoły służą radą i pomocą. Można kontaktować się z nimi mailowo, telefonicznie lub osobiście.WWW: https://beautyart.pl/

Dodano: 2019-01-15

Miejscowość: Warszawa

Adres: Zgoda 13

Kod pocztowy: 00-012

Telefon: 22 416 62 92

Źródła:


Autor: Błażej Adamski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl