"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Czym zneutralizować zapach kociego moczu w mieszkaniu?


Nauczenie kota korzystania z kuwety to często żmudny i długotrwały proces. Aby go przyspieszyć, warto zastosować kilka trików, które skutecznie zachęcą domowego ulubieńca do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w odpowiednim do tego miejscu. 

Tresura kotów różni się od tej prowadzonej z psami. Koty są dużo większymi indywidualistami, więc próba nakłonienia ich do pewnych czynności będzie wymagała większej dozy cierpliwości oraz zastosowania dodatkowych bodźców motywacyjnych. Wiele przydatnych form tresury można znaleźć przede wszystkim w internecie. Można zapoznać się tam również z problemami podczas nauki korzystania z kuwety. Nie da się ukryć, że w początkowej fazie kot może nie chcieć podjąć współpracy i nadal załatwiać się w niedozwolonym miejscu. Powoduje to nie tylko  frustrację właściciela, ale konieczność natychmiastowego posprzątania mokrej plamy, co i tak może nie być wystarczające, żeby uniknąć brzydkich przebarwień na podłodze lub dywanie, a także duszącego, lekko kwaśnego i nieprzyjemnego zapachu kociego moczu w powietrzu.

Podstawą w celu pozbycia się niechcianej woni jest prawidłowo przeprowadzona neutralizacja problemu. Dla osób, które zastanawiają się, czym zneutralizować zapach kociego moczu szybko i dokładnie bez konieczności stałego wietrzenia mieszkania, odpowiedź znajduje się na stronie internetowej bioexpert.pl. Można znaleźć tam świetnie sprawdzający się w powyższym zakresie produkt, dostępny w wygodnej formie do rozpylania.

Zawarte w nim składniki aktywne nie maskują brzydkiego zapachu, ale go neutralizują podczas procesu rozkładu poszczególnych składników chemicznych moczu. Działają również odstraszająco dla zwierzęcia, które nie jest później chętne do zanieczyszczenia ponownie spryskanej powierzchni. 

Zawartość dostępnej w sprzedaży butelki preparatu z powodzeniem wystarcza na bardzo długi czas. To bardzo prosty oraz ekonomiczny sposób na to, by pozbyć się niechcianych woni z własnego domu oraz przetrwać bez większych strat materialnych proces tresury kota.

 WWW: https://bioexpert.pl/

Dodano: 2020-12-01

Miejscowość: Warszawa

Adres: Białostocka 22

Kod pocztowy: 03-741

Telefon: 780 137 396WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl