BMWsklep.pl - Osłona pod fotelik samochodowy do BMW - jaki dostawca poza salonem?


Przemieszczanie się samochodem z małym dzieckiem wymaga odpowiedniego przygotowania. Priorytetem jest montaż odpowiedniego do wieku malucha fotelika. Element ten jest niezbędny, by jazda do punktu docelowego minęła małemu podróżnikowi nie tylko w komfortowych warunkach, ale również bezpiecznie. Dobrej jakości siedzisko, biorąc pod uwagę korzyści, jakie daje jego użytkowanie, nie jest kosztownym nabytkiem. Z powodzeniem można go też odsprzedać, jeśli synek lub córka z niego wyrośnie. 

Montaż fotelika jest obligatoryjny dla każdego kierowcy, który przewozi dziecko o wzroście do 150 cm, bez względu na jego wiek oraz wagę. Odpowiedni zapis wskazujący obowiązki w tym zakresie został umieszczony w polskim prawodawstwie. Kupno modelu spełniającego normy nie jest problemem. Można wygodnie złożyć zamówienie online. Nie ma również kłopotu ze znalezieniem siedziska pasującego do auta konkretnej marki, jeśli właścicielowi pojazdu zależy na tym, by każdy element wewnątrz był sygnowany jednakowym znaczkiem producenta. 

Oprócz fotelika warto zamontować w samochodzie dodatkowe wyposażenie pozwalające utrzymać tapicerkę w czystości. Świetnie sprawdzą się tutaj specjalne osłony na oparcia i siedzenia, które chronią przed zabrudzeniami z ubłoconych butów dzieci lub przed plamami z jedzenia i picia. Łatwo je zdjąć i wyprać. Są wykonane z miękkiego, giętkiego, ale też wytrzymałego materiału, dzięki czemu nie odkształcają się i służą z powodzeniem przez długi czas.

Firmą, która proponuje personalizowane nakładki pod fotelik samochodowy z logiem BMW, jest P.H. Smorawiński Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Dostawca działa na polskim rynku jako certyfikowany dystrybutor niemieckiego giganta motoryzacyjnego. Proponuje funkcjonalne, zwiększające zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort podróży akcesoria w przystępnej cenie. Jego kadra realizuje zamówienia składane głównie przez personalne konto klienta, które zakłada się na stronie firmy. Pracownicy polecają taką formę zaopatrywania się w asortyment do samochodu, podkreślając, że jest ona wygodniejsza oraz zabiera mniej czasu niż szukanie w swojej okolicy salonu marki BMW. Zapraszają do śledzenia pojawiających się w ofercie sprzedażowej nowości. Wiele produktów jest również dostępnych w strefie promocji, co pozwala nabyć je po okazyjnej cenie.WWW: https://bmwsklep.pl/

Dodano: 2023-01-19

Miejscowość: Poznań

Adres: Obornicka 235

Kod pocztowy: 60-650

Telefon: 515148839WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl