BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o. - Mapowanie procesów - kto z niego korzysta?


Jednym ze sposobów na przedstawienie procesów zachodzących w przedsiębiorstwie jest mapowanie. Daje ono szansę zaprezentowania różnego rodzaju działań mających miejsce w organizacji, co przekłada się na sprawne przeprowadzanie analiz, szybszy rozwój oraz bezproblemowe wdrażanie nowych systemów. Mapowanie znajduje zastosowanie zarówno w dużych, jak i mniejszych firmach i sprawdza się w przypadku rotacji podwładnych, chęci zwiększenia efektywności w zespole, rosnących kosztów prowadzenia działalności, problemów z wewnętrzną komunikacją oraz wykorzystywania procedur uznawanych za przestarzałe.

Z reguły mapowanie rozpoczyna się od wizualizacji ogólnego obrazu danego przedsiębiorstwa. Specjaliści zajmujący się podobnymi procesami w pierwszej kolejności przyglądają się działaniom pracowników, którym zlecono poszczególne zadania. Mapowanie to także identyfikacja procesów metodą bottom-up, która jest dość czasochłonna, ale też dokładna oraz metodą top-down, koncentrującą się na celach organizacji.

Dzięki podobnym czynnościom można poznać zasady funkcjonowania procesów w firmie, co umożliwia wyciąganie wniosków przekładających się na szybszy rozwój przedsiębiorstwa oraz większe zyski. Mapowanie znajduje zastosowanie także wśród osób planujących wprowadzić nowy produkt na rynek polski lub zagraniczny, wdrożyć nowe systemy informatyczne,  monitorować dotychczas wykorzystywane systemy produkcyjne oraz zintegrować poszczególne rozwiązania, takie jak kanały komunikacji.

Wszystkie osoby chcące nabyć przydatną wiedzę w tej dziedzinie, mogą skontaktować się z przedstawicielami firmy BOC Information Technologies Consulting. Jej pracownicy od lat prowadzą szkolenia dla przedsiębiorców, których tematem jest mapowanie procesów i dysponują ciekawymi materiałami dydaktycznymi. Uczestniczą w nich analitycy, menadżerowie, kierownicy projektów, osoby specjalizujące się w zarządzaniu procesami i nie tylko. Poznają oni m.in. zasady doboru prób oraz techniki wykorzystywane w trakcie mierzenia procesów.WWW: https://akademiaprocesowa.pl

Dodano: 2022-06-10

Miejscowość: Warszawa

Adres: Pańska 96

Kod pocztowy: 00-837

Telefon: 22 628 00 15WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl