BUD-MIX - Dlaczego warto nabyć materiały instalacyjne marki Uponor?


Każdy inwestor postanawiający zbudować dom pragnie, aby był on wykonany z najlepszych materiałów i wykończony tak, aby na długie lata zapomnieć o remontach czy naprawach. Dlatego szukają sklepów, gdzie można znaleźć artykuły renomowanych marek w dobrej cenie. Dotyczy to materiałów budowlanych, jak również instalacyjnych. Oferta rynku jest bogata, a wybór trudny, dlatego warto zdać się na specjalistów umiejących podpowiedzieć rozwiązania dopasowane do oczekiwań.

Jednym z takich miejsc, gdzie zawsze można liczyć na fachową poradę jest firma zajmująca się dystrybucją produktów wielu renomowanych marek. Artykuły te pochodzą od sprawdzonych dostawców, niektóre wprost od producentów, a personel hurtowni doskonale zna asortyment. Sklep taki można znaleźć na stronie sklepbudowlanca.pl wraz z bogatą ofertą, wśród której są także produkty marki Uponor.

Jest to fiński producent istniejący na rynku od ponad 100 lat. To globalny dostawca systemów instalacyjnych do wody pitnej, ogrzewania i chłodzenia. Producent ten wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i materiały najnowszej generacji. Dostarcza kompleksowe rozwiązania instalacyjne, wśród których są między innymi:

  • wielowarstwowe rury,
  • rozdzielacze,
  • złączki zaciskowe

idealnie sprawdzające się w systemach grzewczych tradycyjnych i podłogowych. Cechują się wyjątkową sprawnością oraz cichym działaniem. Hurtownia ma w sprzedaży rury MLC stosowane w instalacjach wodociągowych i grzewczych, wytrzymujące temperatury do 95 ºC i ciśnieniu 10 bar. Testy wykazały, że mają one trwałość obliczoną na 50 lat. W ofercie sklepu są również rozdzielacze z przepływomierzami, wyposażone w zawór odpowietrzający. Wykonane ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzają się w ogrzewaniu podłogowym.WWW: https://sklepbudowlanca.pl/

Dodano: 2023-02-15

Miejscowość: Skawina

Adres: Torowa 16c

Kod pocztowy: 32-050

Telefon: 790 260 407

Źródła: https://sklepbudowlanca.pl/marki/uponor


Autor: Karol Krawczyk


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

prace.edu.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek


WIĘCEJ
Card image cap

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl