BUDLIFT Sp z o.o. - https://budlift.pl/pl/ - Wciągniki ręczne łańcuchowe


Jedną z metod na przyspieszenie prac wykonywanych w magazynach jest nabycie urządzeń firmy Budlift. Od lat współpracuje ona z przedsiębiorcami z różnych branż, chcącymi zwiększać swoje zyski. Proponuje im nowoczesne wciągniki łańcuchowe, czyli dźwignicowe sprzęty ułatwiające pracę w warsztatach, halach produkcyjnych i innych obiektach. Proponowane produkty używa się podczas podnoszenia i opuszczania ładunków w pomieszczeniach zamkniętych oraz w przestrzeniach otwartych. Zostały one stworzone w taki sposób, by nie było konieczne wykorzystywanie pracy własnej.

Wciągniki odznaczają się niewielkimi wymiarami, dlatego mogą pracować w rozmaitych warunkach. Prezentowany asortyment  stworzono ze sprawdzonych materiałów wysokiej jakości, takich jak stalowa blacha. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom jest ona w stanie wytrzymywać bardzo duże obciążenia. Nie pęka, nie odkształca się ani nie niszczy w żaden inny sposób. Oferta przedsiębiorstwa kierowana jest do klientów ceniących sobie prostotę obsługi kupowanych sprzętów oraz ich bezawaryjną pracę.

Przedstawiciele firmy gwarantują, że nawet najbardziej niedoświadczeni operatorzy nie będą napotykać problemów w trakcie użytkowania wciągarek. Bogaty wybór sprzętów daje szansę znalezienia urządzenia idealnego, dopasowanego do wielkości oraz potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zwiększają one wydajność podczas prac montażowych i ułatwiają przenoszenie ładunków o różnych kształtach. Przydają się także w domowych warsztatach.

Oferowane wciągniki ręczne łańcuchowe można wyposażać w dodatkowe łańcuchy manewrowe lub nośne, zawsze wtedy, gdy zajedzie taka potrzeba. Są one w stanie podnosić ładunki o masie wynoszącej nawet 5 ton. Cechują się łatwą konserwacją, a ich obsługa nie wymaga posiadania specjalnych kwalifikacji. Innymi słowy, przyszli użytkownicy muszą jedynie zapoznać się z zasadami dotyczącymi konserwacji oraz z instrukcją obsługi. Przedsiębiorstwo proponuje sprzęty, których nie trzeba rejestrować w Urzędzie Dozoru Technicznego i zapewnia doradztwo w razie ewentualnych wątpliwości.WWW: https://budlift.pl/pl/

Dodano: 2020-12-06

Miejscowość: Warszawa

Adres: Strąkowa 38

Kod pocztowy: 01-367

Telefon: +48226380888WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl