Centrum Szkoleniowe Wspólna - Dlaczego warto zapisać się na kurs norweskiego prowadzony online?


Przedsiębiorstwa kooperujące z zagranicznymi firmami i pragnące, aby ich pracownicy legitymowali się znajomością danego języka przynajmniej na poziomie komunikatywnym, mogą korzystać z oferty instytucji organizującej kursy językowe. Między innymi firma ta specjalizuje się w nauczaniu języka norweskiego pracowników rozmaitych firm i instytucji. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy mają także powiązania ze światem biznesu. Starają się oni, aby zajęcia były efektywne i dostosowane do potrzeb klienta. Pracują na materiałach odpowiadających potrzebom danej branży. Korzystają także z materiałów kulturoznawczych i stosują nawet gry i zabawy, aby pobudzić kreatywność i zaktywizować słuchaczy.

Instytucja ta prowadzi także kurs norweskiego online, przeznaczony dla słuchaczy na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w maleńkich grupach, dzięki czemu każda osoba ma możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Wszystkie informacje dotyczące poziomów zaawansowania czy terminów zajęć odbywających się przez internet, jak również kosztów związanych z uczestnictwem w kursie, można znaleźć na stronie ce.edu.pl. Są tam także dostępne informacje dotyczące lektorów prowadzących zajęcia. Osoby zamieszkałe w Warszawie mogą także korzystać z kursów stacjonarnych, które również prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Niewątpliwie nauka tak specyficznego języka jest wyzwaniem, jednak wielu osobom na pewno sprawia ona wiele przyjemności. Co prawda jest to język używany wyłącznie w Norwegii, jednak jest to kraj chętnie odwiedzany przez turystów i dający możliwości zarobkowe wielu osobom. Jego znajomość może posłużyć jako atut w staraniu się o dobrze płatną pracę.WWW: https://ce.edu.pl/

Dodano: 2021-12-10

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wspólna 56

Kod pocztowy: 00-686

Telefon: 665 01 77 77WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl