Doradztwo Transportowe Andrzej Pilarczyk - Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych | http://doradztwotransportu.eu


Na stronie internetowej Doradztwotransportu.eu dostępna jest oferta firmy zajmującej się profesjonalnym szkoleniem kierowców oraz prowadzeniem szkoleń BHP. Przedsiębiorstwo istnieje od 2011 roku i cały czas stara się podnosić jakość świadczonych usług, aby zapewniać klientom maksymalną satysfakcję ze współpracy. Firma oferuje kurs na certyfikat kompetencji zawodowych, dzięki czemu każdy może podnieść kwalifikacje, tym samym zwiększając swoją wartość na rynku pracy. Z usługi mogą skorzystać klienci, które chcą pracować jako przewoźnik drogowy osób lub rzeczy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do materiałów umożliwiających zapoznanie się z wiedzą niezbędną do zdania egzaminu składającego się części pisemnej oraz praktycznej. Szkolenie obejmuje informacje z takich dziedzin jak:

  • prawo handlowe i podatkowe,
  • przepisy związane z wynagrodzeniami,
  • bezpieczeństwo w transporcie drogowym.

Kursy na certyfikat kompetencji zawodowych są realizowane przez specjalistów mających doświadczenie w branży transportowej oraz zarządzaniu procesami logistycznymi. Fachowcy nie tylko przekazują wiedzę, lecz również starają się zaangażować uczestników do działania, aby jak najlepiej przygotować ich do egzaminu oraz do późniejszego wykonywania zawodu, który wymaga dużej odpowiedzialności. Przedsiębiorstwo ma w ofercie szkolenia stacjonarne oraz online. Nauka w formie webinarów z pewnością zainteresuje osoby zapracowane lub takie, którym po prostu zależy na oszczędności czasu.

Egzamin pisemny składa się z ośmiu modułów – w każdym z nich trzeba odpowiedzieć na osiem pytań. Osoba egzaminowana ma na to 120 minut. Test jest uznany za zaliczony wówczas, gdy uzyska się 50% punktów. Aby zaliczyć egzamin, należy uzyskać minimum 60% punktów z obu części.

Chcąc zapisać się na szkolenie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na firmowej stronie internetowej. Podczas jego wypełniania należy przesłać swoje dane personalne i numer telefonu. Pracownicy przedsiębiorstwa postarają się jak najszybciej odpowiedzieć na zgłoszenie i udzielić wszystkich kluczowych informacji.WWW: http://doradztwotransportu.eu

Dodano: 2020-11-29

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Adres: Komedy Trzcińskiego 7

Kod pocztowy: 63-400

Telefon: +48 508 243 152WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl