DrewHouse - Domy drewniane pod klucz | http://drewhouse.eu


Przedsiębiorstwo DrewHouse zajmuje się wykonywaniem drewnianych domów szkieletowych. W branży działa już od 2007 roku. Specjalizuje się w tworzeniu budynków przy wykorzystaniu tak zwanej technologii kanadyjskiej. Zlecenia realizuje głównie na terenie Śląska i Małopolski, chociaż wśród jego klientów znajdują się również odbiorcy z Dolnego Śląska czy Opola.

Ten wykonawca korzysta z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu domy drewniane odznaczają się oczekiwanymi właściwościami termoizolacyjnymi. W ofercie znajdują się domy drewniane pod klucz, których konstrukcja opiera się na bazie szkieletu wykonanego z desek. Poszczególne elementy są izolowane przy użyciu wełny mineralnej. Cała konstrukcja jest dodatkowo ocieplana oraz usztywniana, dzięki czemu staje się niezwykle odporna na uszkodzenia. Taki dom jest chroniony przed powstawaniem mostków termicznych, dzięki czemu zapewnia przyszłym użytkownikom odpowiedni komfort, a także pozwala zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe wykonanie projektu razem z przeprowadzeniem montażu wszystkich instalacji oraz wykończeniem zgodnie z oczekiwaniami klienta. Tego typu rozwiązanie jest również niezwykle przystępne cenowo w porównaniu z domami murowanymi. Firma zapewnia swoim klientom odpowiednie wsparcie w uzyskaniu środków potrzebnych do realizacji zlecenia. Każdy projekt jest dopasowany do oczekiwań klienta.

Warto również wspomnieć o tym, że domy z drewna odznaczają się niezwykłe przytulną atmosferą. W środku panuje jedyny w swoim rodzaju klimat. Przebywanie w środku niesie ze sobą korzyść dla samopoczucia i zdrowia. Przedsiębiorstwo oferuje zbudowanie domu już w kilka miesięcy. Co istotne, stworzenie konstrukcji nie wymaga dobrych warunków pogodowych. Są one niezbędne jedynie w czasie wylewania fundamentów. Ten wykonawca oferuje odbiorcom aż 15 lat gwarancji na konstrukcję szkieletową. Poszczególne etapy pracy są kontrolowane przez kierownika budowy, a także przez klienta. Warto już teraz zapoznać się z przykładowymi realizacjami.WWW: http://drewhouse.eu

Dodano: 2021-03-30

Miejscowość: Żywiec

Adres: Wesoła 43

Kod pocztowy: 34-300

Telefon: 570 007 200WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

tapetuj.pl Sklep internetowy


WIĘCEJ
Card image cap

Iluzjonista Konrad Mościński


WIĘCEJ
Card image cap

Moniuszki 7 Sp. z o. o.


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl