Dźwigi Maciejewski - Kto w Kostrzynie nad Odrą wypożycza dźwigi?


Poszukując do stałej współpracy firmy wypożyczającej sprzęt dźwigowy, warto zapoznać się z przedsiębiorstwem ze strony dzwigi-maciejewski.pl. Jest to zakład działający w branży od kilku dziesiątków lat, doskonale rozumiejący potrzeby swoich klientów. Zgromadził on urządzenia pozwalające na wykonanie każdej pracy. W parku maszynowym firmy dostępny jest mobilny sprzęt o udźwigu od 25 do 250 ton. A ponieważ jest on montowany na platformach samochodowych, nie ma problemu z jego przemieszczaniem się i dotarcie wszędzie tam, gdzie tylko jest droga.

Współpracuje z wieloma firmami z Zielonej Góry, Wolsztyna czy Kostrzyna nad Odrą, oferując dźwigi z operatorem lub bez niego. Warto zastanowić się nad wynajmem urządzenia z obsługą, ponieważ operator doskonale go zna i jest w stanie bezbłędnie wykonać każde zadanie. Przedsiębiorstwo to może pomóc między innymi w wykonaniu prac:

  • budowlanych,
  • dekarskich,
  • infrastrukturalnych,
  • montażowych,
  • remontowych,
  • sprzątających.

To tylko kilka przykładów wykorzystania tych maszyn. Warto dodać, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma jest w stanie wykonać każdą usługę, dobierając do niej odpowiedni sprzęt. W jej parku maszynowym są wysokiej jakości maszyny, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Są one doskonale utrzymane, regularnie serwisowane, a przed wynajmem sprawdzane, aby klient mógł od razu przystąpić do pracy.

Ceny podane na stronie są orientacyjne, ponieważ całkowity koszt może być wyliczony dopiero po zapoznaniu się z rodzajem zadania, czasem, przez jaki urządzenie będzie pracowało, oraz ewentualnymi utrudnieniami.

Przedsiębiorstwo to ma w ofercie także inny sprzęt. Można tam wynająć podnośniki koszowe, chwytaki próżniowe do płyt, a nawet zlecić przewóz rozmaitych maszyn i konstrukcji. Firma ma wszelkie niezbędne pozwolenia na organizowanie transportu ładunków:

  • specjalnych,
  • ponadgabarytowych,
  • ponadnormatywnych.

Organizuje przewozy na terenie całego kraju i na terenie UE, gwarantując idealny wybór trasy i załatwienie wszelkich formalności. Dysponuje niskimi naczepami, na których można przewieźć przedmioty o znacznej wysokości i ciężarze. Zatrudnia fachowców od logistyki, zapewniających bezpieczeństwo ładunkowi. Potrzebując usług tej firmy, wystarczy się z nią skontaktować, a jej przedstawiciel udzieli informacji i odpowie na wszystkie pytania.WWW: https://dzwigi-maciejewski.pl/

Dodano: 2021-12-28

Miejscowość: Szczaniec

Adres: Myszęcin 79

Kod pocztowy: 66-225

Telefon: +48 512 649 571WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

STIER S.C.


WIĘCEJ
Card image cap

Francepol Sp. z o.o.


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl