e-masters.pl - Serwis telefonów LG Poznań


Smartfony ogromną popularność zawdzięczają przede wszystkim swojej wielofunkcyjności. Niewielkie rozmiary urządzeń również wpływają na to, że ludzie chętnie po nie sięgają. Jednak wykonywanie przy ich użyciu różnych czynności powoduje szybszą eksploatację, ale też sprawia, że częściej niż inne sprzęty elektroniczne ulegają awariom. Problemem zwykle nie jest jakość samego urządzenia, ale uszkodzenie mechaniczne czy przetrzymywanie w nieodpowiednich warunkach – w zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, przy nadmiernej wilgotności. Upuszczenie telefonu lub uderzenie przez przypadek o inny przedmiot nawet jeśli nie wiąże się ze zniszczeniem, to może spowodować usterkę w przyszłości.

E-Masters, serwis telefonów LG w Poznaniu, doradza, aby w takich przypadkach dokładnie obejrzeć sprzęt. Jeśli uszkodzenie jest widoczne, warto niezwłocznie zanieść telefon do serwisu. Wymiana ekranu na nowy nie oznacza dużego wydatku, a pozwala uchronić wyświetlacz przed poważną awarią. Serwisanci zawsze w tym celu wykorzystują komponenty najwyższej jakości, co oznacza, że smartfon nie straci żadnej ze swych funkcji i nadal będzie służył poprawnie. Taka naprawa nie trwa długo głównie dzięki dużemu doświadczeniu pracowników, ale też doskonałemu zapleczu technicznemu. Specjalistyczne urządzenia pozwalają przeprowadzić wymianę sprawnie i bez ryzyka pogłębienia usterki.

Na komfortowe użytkowanie smartfona duży wpływ ma też wydajna bateria. Trzymanie energii przez długi czas, charakterystyczne dla nowych modeli, z czasem jednak słabnie. Mogą też wystąpić nagłe spadki poziomu naładowania. Są to symptomy wskazujące na konieczność wymiany tego podzespołu. Sam proces wymiany baterii na nową nie jest trudny do przeprowadzenia, jednak dużą rolę odgrywa tu prawidłowe dopasowanie części. Najlepiej jeśli jest to element oryginalny, jednak klient chcący zastosować zamiennik również może liczyć na pomoc.

Punkt serwisowy oferuje klientom również inne przydatne usługi: możliwość przeprogramowania systemu operacyjnego w telefonie, usunięcie blokady simlock czy nawet skonfigurowanie nowego urządzenia, jeśli dla właściciela stanowi to kłopot.WWW: https://e-masters.pl

Dodano: 2020-07-30

Miejscowość: Poznań

Adres: Głogowska 165

Kod pocztowy: 60-126

Telefon: 61 83 01 083WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl