Edica Sp. z o.o. - Książkowe kalendarze firmowe z logo


W obecnych czasach w branży marketingowej wykorzystuje się wiele różnych narzędzi, które mają na celu przede wszystkim zwiększyć rozpoznawalność danej marki oraz dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych klientów. Właściciele firm nadal chętnie zamawiają różnego rodzaju gadżety reklamowe, na których umieszczane jest logo, a następnie produkty są wręczane pracownikom czy kontrahentom. Najważniejsze, aby wybrać produkty, które będą często użytkowane przez właścicieli. Idealnym pomysłem mogą okazać się więc książkowe kalendarze firmowe, które stanowią wręcz nieodłączny element wielu zawodów. Tego rodzaju organizer pozwala zapisywać wszystkie ważne spotkania, zajęcia czy urodziny i imieniny bliskich. Jest więc wykorzystywany niemal każdego dnia, a dzięki oryginalnemu wykończeniu z pewnością będzie rzucał się w oczy (łącznie z firmowym logo).

Eleganckie kalendarze dla firm

Poznańska marka Edica zajmuje się produkcją i sprzedażą unikatowych kalendarzy, których odbiorcami są zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorcy. Na okładce można umieścić firmowe logo czy też imię i nazwisko przyszłego posiadacza. W przypadku, gdy obdarowanymi są pracownicy firmy można zdecydować się właśnie na taki personalizowany kalendarz. Producent umożliwia dobór takich parametrów jak m.in.:

  • rozmiar,
  • liczba stron,
  • układ (dzienny, tygodniowy lub tygodniowo-dzienny),
  • kolor okładki,
  • rodzaj okładki,
  • kolor papieru (biały lub ecru).

Ponadto wewnątrz wybranego kalendarza mogą znaleźć się dodatki w postaci m.in. mapy samochodowej Polski i Europy, instrukcji udzielania pierwszej pomocy, tabeli z rozliczaniem kosztów i zajęciami cyklicznymi, planów urlopowych, stref czasowych oraz oświadczenia komunikacyjnego.WWW: https://www.edica.pl/

Dodano: 2021-10-31

Miejscowość: Poznań

Adres: Forteczna 3

Kod pocztowy: 61-362

Telefon: 61 653 03 01

Źródła: https://www.edica.pl/


Autor: Karol Krawczyk


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl