EKOSED Jakub Kasperek - Komu zlecić montaż fotowoltaiki w Węgrowie?


Wiele osób decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych, aby pozyskać energię ze światła słonecznego, zyskując tym samym niemałe oszczędności. Ponadto w kraju jest dostępnych sporo opcji dofinansowania czy specjalnych programów, z których mogą skorzystać osoby decydujące się na zakup urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła. Oczywiście warunkiem montażu tego rodzaju instalacji jest posiadanie odpowiedniego miejsca (zwykle na dachu lub ścianie zewnętrznej budynku). 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru firmy monterskiej?

Decydując się na współpracę z marką, która działa w branży, warto sprawdzić, czy pracownicy posiadają odpowiednie przeszkolenie i wymagane certyfikaty. Najlepiej wybrać przedsiębiorstwo, które służy doradztwem na każdym etapie (od przygotowania projektu i montażu instalacji, aż po serwis urządzeń). Wiele firm udziela również wsparcia podczas składania wniosku o dofinansowanie (rządowe lub unijne). Oczywiście duże znaczenie powinny mieć także opinie od dotychczas obsłużonych klientów, które można znaleźć w internecie (m.in. w mediach społecznościowych czy na miejskich forach). Przed podjęciem współpracy dobrze sprawdzić, jakie sprzęty wykorzystują instalatorzy (czy są to najnowsze panele i falowniki oraz jakiej są produkcji), a także czy producent udziela na nie gwarancji. 

Na stronie ekosed.pl przedstawiono ofertę firmy zajmującej się fotowoltaiką, działającej w Węgrowie, Łukowie, Siedlcach, Białej Podlaskiej, Mińsku Mazowieckim, Radzyniu Podlaskim oraz okolicznych miejscowościach. Doświadczeni pracownicy pomagają w zaprojektowaniu całej instalacji wraz z doborem niezbędnych urządzeń oraz montażem i uruchomieniem całego systemu.

Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i lokalnych przedsiębiorstw (m.in. właścicieli pieczarkarni, chłodni, zakładów produkcyjnych). Klienci mogą zamówić online wstępną wycenę instalacji, a także zapoznać się z przykładowymi realizacjami. Firma współpracuje z takimi markami jak m.in. Sharp, JaSolar, Fronius, Inwertery StecaGrid oraz Huawei.WWW: https://ekosed.pl/

Dodano: 2023-11-12

Miejscowość: Stok Lacki Folwark

Adres: Siedlecka 21

Kod pocztowy: 08-110

Telefon: +48 25 740 55 80WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl