EPI TRADE Monika Rybińska - Gdzie można zakupić kompletne rusztowanie Layher i jego pojedyncze elementy?


Przedsiębiorstwa zajmujące się wznoszeniem obiektów czy też ich remontem powinny zainteresować oferta sklepu, który dysponuje różnymi zabezpieczeniami, pozwalającymi komfortowo i bezpiecznie pracować robotnikom na wysokościach. W jego asortymencie dostępne są różne rodzaje rusztowań w korzystnych cenach.

Zainteresowani ofertą klienci znajdą tam m.in. rusztowanie Layher, należące do grupy zabezpieczeń modułowych. Asortyment obejmuje nie tylko kompletne rusztowania, ale także poszczególne elementy, takie jak:

  • rygle,
  • stopy,
  • słupki,
  • stężenia,
  • złącza krzyżowe

i tym podobne. Wszystkie dostępne w ofercie firmy rusztowania cechują się starannym wykonaniem i wysokiej jakości materiałami. Dlatego są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, takie np. jak uderzenia, ale również na niekorzystne warunki atmosferyczne i środowiskowe.

Są to produkty w 100% nowe, które firma ze strony epitrade.pl dostarcza na terenie całej Polski, jak również klientom z Unii Europejskiej. Szybko dostawa, atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość i stabilność tych produktów zachęcają do zakupu. Są to produkty łatwe w montażu i demontażu, stosunkowo lekkie, dlatego nie sprawiają problemów ani przy montażu, ani w czasie transportu.

Asortyment firmy obejmuje nie tylko rusztowania modułowe, fasadowe czy wyjątkowo wygodne, przejezdne. Dostępne są tam także szalunki ścienne i stropowe. Aby poznać cały asortyment, warto odwiedzić stronę przedsiębiorstwa, na której można znaleźć dokładne opisy wszystkich oferowanych produktów. Warto też skontaktować się z pracownikami firmy, którzy chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla konkretnego klienta, gwarantujące bezpieczeństwo jego pracownikom przy różnych pracach na wysokości.WWW: http://sklep.epitrade.pl/

Dodano: 2022-06-11

Miejscowość: Kamień

Adres: Bursztynowa 7

Kod pocztowy: 55-095

Telefon: +48 737 480 770WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga


WIĘCEJ
Card image cap

Salon Masażu Bogini Bastet


WIĘCEJ
Card image cap

Lewkorp


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl