Euro Clean-Air Sp. z o.o. - Czyszczenie kanałów wentylacyjnych


Samodzielna konserwacja klimatyzacji jest bardzo trudna, a w przypadku budynków z rozległym systemem wentylacyjnym wręcz niemożliwa bez pomocy specjalisty, który dysponuje odpowiednim sprzętem. Z tego względu warto podjąć współpracę z firmą Euro Clean-Air. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorców działających w różnych branżach oraz instytucji publicznych. Z pewnością ważną informacją dla właścicieli restauracji będzie fakt, że przedsiębiorstwo zajmuje się także usuwaniem zanieczyszczeń w duktach tłuszczowych. Z usług firmy mogą skorzystać klienci z całego kraju. Firma posiada kilka oddziałów.

Profesjonalne czyszczenie kanałów wentylacyjnych obejmuje:

  • kontrolę całego systemu wraz z przewodami i kanałami w celu wykrycia niedrożności,

  • analizę jakości powietrza,

  • czyszczenie mechaniczne centrali, kanałów oraz wszystkich podzespołów wentylacji,

  • dezynfekcję,

  • instalację klap rewizyjnych.

Warto zaznaczyć, że dobór konkretnych metod czy sprzętu zależy od stanu wentylacji, jej wielkości oraz obciążenia. Pracownicy korzystają z urządzeń renomowanych producentów takich, jak BOS Cleantec oraz Lifa Air, co gwarantuje efektywną i szybką pracę. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Rotobrush.

Koszt każdego zlecenia jest ustalany indywidualnie. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Termin realizacji jest zawsze dostosowywany do potrzeb zleceniodawcy. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Ponadto wszyscy konsumenci mogą również skorzystać z usług dodatkowych, między innymi czyszczenie podwieszanych sufitów, badania i regulacji wydajności wentylacji, badania mikrobiologiczne czy analiza stanu zapylenia pomieszczeń w budynkach. Przedsiębiorstwo oferuje doradztwo techniczne w kwestii poprawnego rozmieszczenia instalacji wentylacyjnej oraz klimatyzacji. Wszystkie usługi są objęte dwuletnią gwarancją.

Warto skorzystać z oferty sprawdzonej firmy, która cieszy się dobrą opinią w branży. Z pewnością każdy klient doceni atrakcyjne warunki oraz profesjonalizm.WWW: https://ec-a.pl/

Dodano: 2021-02-17

Miejscowość: Warszawa

Adres: Puławska 543

Kod pocztowy: 02--84

Telefon: 22 853 45 42WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl