Euroschola.eu - Czy komputery używane, ale z VAT 0 % to dobra inwestycja?


Sprzęt komputerowy, podobnie jak wiele innych urządzeń elektronicznych, po pewnym czasie (a zwłaszcza przy znacznej eksploatacji) się zużywa. Dlatego też wielu dyrektorów placówek oświatowych, nawet w sytuacji, gdy ich szkoły czy przedszkola generują znaczne zapotrzebowanie na wyposażenie sal informatycznych, niechętnie podejmuje decyzję o zakupie komputerów z drugiej ręki. Ostrożność ta jest podyktowana tym, że taki nabytek jest niepewny, może się okazać, że wymaga dalszych inwestycji w nowe części czy oprogramowanie. W taki przypadku inwestycja, która miała w założeniu przynieść oszczędności, okazała się kolejnym obciążeniem dla budżetu.

Obecnie na rynku można znaleźć poleasingowe komputery z VAT 0 %. Jest to opcja atrakcyjna finansowo, jednak warto przede wszystkim upewnić się, że transakcję przeprowadza się z wiarygodnym sprzedawcą. Można skorzystać także z zewnętrznej pomocy przy poszukiwaniach rzetelnego kontrahenta. Wsparcie w powyższym zakresie oferują pracownicy serwisu euroschola.eu. Proponują dobrej jakości, używany sprzęt komputerowy, od którego wartości można odliczyć podatek VAT. Urządzenia doposażono w niezbędne oprogramowanie i licencje. Realizowany na portalu program obejmuje także przeprowadzanie usług serwisowych oraz naprawczych. 

Korzystając z takiej oferty, można uniknąć wielu problemów oraz zyskać pomoc w naprawdę szerokim zakresie. Kadra serwisu zaprasza do zapoznania się z dostępnymi możliwościami współpracy. Gwarantuje personalne podejście do każdego klienta. Jest w stanie opracować indywidualną listę rozwiązań spełniających oczekiwania danej placówki oraz jej uczniów i nauczycieli.

Dzięki pomocy pracowników serwisu istnieje możliwość doposażenia lub wyposażenia od podstaw sali informatycznej, pracowni komputerowej czy pomieszczeń administracyjnych szkoły lub przedszkola bez ponoszenia detalicznych kosztów za nowo nabyty sprzęt. Takie działanie można z powodzeniem uznać za zgodne z zasadą gospodarności i poszanowania środków pochodzących z budżetu.WWW: https://euroschola.eu/

Dodano: 2022-05-19

Miejscowość: Biestrzynnik

Adres: 1 Maja 9

Kod pocztowy: 46-043

Telefon:WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Graintech Sp. z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

Apteka Urtica


WIĘCEJ
Card image cap

K2-dzwig


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl