Feromony Rank - Jakie są ceny feromonów Alchemy?


Coraz więcej osób, także pań, używa kosmetyków z feromonami. Z myślą o wszystkich użytkownikach zarówno o tych, którzy zaczynaj swoją przygodę z feromonami jak i o tych, którzy mają już swoje ulubione i sprawdzone perfumy, powstał portal feromony-rank.pl. Na tym portalu każda osoba zainteresowana feromonami, może poczytać artykuły naukowe na temat feromonów. Może też sprawdzić, jakie perfumy są obecnie dostępne na rynku i jak ich skuteczność oceniają specjaliści oraz klienci. Bez problemu można też zapoznać się z ocenami poszczególnych perfum.

Paniom, szukającym dyskretnych perfum o subtelnym zapachu, których flakon zmieści się nawet w małej torebce czy kieszeni płaszcza, polecamy feromony Alchemy. Jaka jest cena feromonów Alcheamy? To ok. 50 złotych. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że to dużo za buteleczkę ok. 7mm, ale jest to cena bardzo atrakcyjna, bo są to feromony o bardzo silnym stężeniu i naprawdę już niewielka ich ilość wystarczy, aby wzbudzić pożądanie u mężczyzn. Zwykle tego typu produkty kosztują ok. 100-200 złotych, co sprawdzisz, przeglądając udostępniony na portalu ranking.

Ceny feromonów zależą od wielu czynników, ale głównie na cenę wpływają dwa czynniki, to jest:

  • pojemność flakonu
  • stężenie feromonów w perfumach.

Alcheamy występują w wersji feromonów damskich i męskich, cena obu produktów jest bardzo zbliżona, natomiast poszczególne perfumy różnią się składem. Powszechnie wiadomo przecież, że inne perfumy przyciągają kobiety, a inne mężczyzn. Dlatego formuła feromonów damskich Alchemy opiera się na dwóch związkach, pierwszy to Androstenol, który sprawia, że stajemy się bardziej śmiałe i o otwarte, a drugi to Copulins, który podkreśla naszą kobiecość. W wersji dla panów jest to zaś Androstenon, podkreślający męskość i cechy przywódcze.

Chcesz spróbować, ale nie jesteś do końca przekonana, czy to działa? Na polecanym portalu znajdziesz namiary na sklep, który oferuje klientom darmowe próbki feromonów Alcheamy, przetestuj je na własnej skórze, a potem oceń skuteczność perfum na polecanym portalu. Ułatwi to podjęcie decyzji innym użytkownikom, którzy wahają się, jakie perfumy z feromonami kupić.WWW: http://feromony-rank.pl/

Dodano: 2018-11-14

Miejscowość: Warszawa

Adres: Aleje Jerozolimskie 54

Kod pocztowy: 00-024

Telefon:WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
Card image cap

ART KRIS Krzysztof Piwowarek


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl