F.H.U Interbis Mirosław Walenciak - Tablice magnetyczne - co warto o nich wiedzieć?


Przedsiębiorstwo Interbis  zajmuje się sprzedażą wyposażenia multimedialnego, które jest przeznaczone do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, w tym projekcji, a także odtwarzania filmów w zaciszu domowym. Do wyboru są również tablice magnetyczne do notowania i prezentowania. Można umieścić je w szkole, uczelni lub innym pomieszczeniu biurowym. Świetnie sprawdzą się w biurze, na przykład podczas firmowej burzy mózgów. Tablica magnetyczna jest oferowana w ramie wykonanej z aluminium lub drewna. Na tablicach można nie tylko notować, ale również umieszczać różne dodatkowe materiały dydaktyczne, takie jak plansze, mapy czy po prostu zwykłe, papierowe kartki. Tablica zachowuje swój oryginalny wygląd przez długi czas, jako że została wykonana z wytrzymałych materiałów oraz może być dokładnie czyszczona przy użyciu kawałku materiału. Doskonale sprawdza się dla osób, które są uczulone na różnego rodzaju pyłki i nie chcą, aby pył z kredy trafiał do ich układu oddechowego.

W ofercie znajdują się także tablice suchościeralne, po których można pisać jedynie za pomocą kredy. Mają one tę zaletę, że nie brudzą piszącego oraz łatwiej utrzymać je w czystości. Przedsiębiorstwo umieszcza w ofercie jedynie wysokiej jakości modele, dlatego kupujący może być pewien co do ich wytrzymałości i niezawodności.

W ofercie znajdują się tablice w różnym kolorze, w tym tradycyjnej zieleni, a także powierzchnie białe, przeznaczone do notowania za pomocą specjalnego markera. Do wyboru jest nowoczesna tablica w aluminiowej ramce lub model w bardziej tradycyjnym, drewnianym wydaniu. Firma oferuje atrakcyjne ceny oraz wprowadza do swojego asortymentu coraz to nowsze produkty, dlatego warto być z nim na bieżąco.WWW: https://www.tanietablice.pl

Dodano: 2022-02-24

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Adres: os. Jagiellońskie 42

Kod pocztowy: 63-000

Telefon: 791 744 149WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl