Francepol Sp. z o.o. - Przewóz ładunków drobnicowych – co warto wiedzieć?


Przedsiębiorcy, którzy chcą rozwijać swoje firmy, zdobywać nowych klientów i kontrahentów oraz rozpocząć działalność na rynku międzynarodowym, muszą zbudować szybki i stabilny łańcuch dostaw. Dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza przewóz ładunków drobnicowych. Co warto wiedzieć o tego typu usłudze?

Na samym wstępie należy zaznaczyć, że transport drobnicowy obejmuje wszelkiego rodzaju towary o niewielkich gabarytach i wadze, zróżnicowanym kształcie oraz rozmaitych opakowaniach.

Ze względu na to, że często nie da się wypełnić całego kontenera jednym typem małych przedmiotów, są one łączone z podobnymi. W przypadku zakładów i sklepów, które nie kupują wystarczająco dużo towarów, aby zamówić transport całopojazdowy, łączenie ładunku z zamówieniami złożonymi przez inne podmioty jest o wiele bardziej opłacalne.

Ładunki drobnicowe dzielą się na:

  • przedmioty z opakowaniem (butelki, klatki, pudełka, beczki, worki, skrzynie),

  • przedmioty bez opakowania (towary na paletach).

Warto wiedzieć, że ten rodzaj transportu nie jest odpowiedni dla niektórych towarów, ponieważ samochód dostawczy jest uzupełniany i rozładowywany na różnych punktach na trasie, co znacząco wydłuża czas dostawy. Dlatego nie powinno się w ten sposób przewozić produktów z krótką datą przydatności do użytku oraz wyrobów, które wymagają specjalnych warunków przechowywania, np. leków, kosmetyków.

Osoby poszukujące firmy, która bezpiecznie dostarczy ładunek drobnicowy, mogą skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa Francepol. Podmiot dysponuje wysoko wykwalifikowanymi pracownikami oraz nowoczesnymi pojazdami, które szybko przewiozą przedmioty. Oferta obejmuje teren Polski, całej Unii Europejskiej oraz strefy Schengen.WWW: https://francepol.com/pl

Dodano: 2022-06-02

Miejscowość: Stary Kisielin

Adres: Zatorze 9

Kod pocztowy: 66-002

Telefon: 683258343WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

STIER S.C.


WIĘCEJ
Card image cap

Dźwigi Maciejewski


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl