FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga - Jak powinna przebiegać profesjonalna wycena mieszkania?


Inwestorzy zainteresowani zakupem lub sprzedażą mieszkania muszą zwrócić uwagę na wiele aspektów, by pod względem finansowym i prawnym ich inwestycja okazała się sukcesem. W Profesjonalna wycena mieszkania polega na sporządzeniu operatu szacunkowego , który tworzony jest przez wykwalifikowanego specjalistę - rzeczoznawcę majątkowego. Dokument, dla którego bazę stanowią dokumentacja, standardy, wiedza rzeczoznawcy, a także wnioski z obowiązkowych oględzin, jest niezwykle istotny zarówno w kontekście procesu zakupowo-sprzedażowego, jak i np. podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny w banku. 

Oszacowanie wartości nieruchomości zajmuje zwykle 3-4 dni, a cena usługi zaczyna się od 400 zł (na ostateczny koszt składa się wiele zmiennych, w tym lokalizacja, wielkość i sytuacja prawna, wymogi dotyczące stopnia skomplikowania czy też oczekiwania dotyczące ilości i rodzaju dodatkowych analiz). Jeżeli zaś mowa o samym procesie, składa się on z kilku etapów:

  • kontaktu telefonicznego lub mailowego z dostawcą usługi
  • udostępnienia niezbędnej dokumentacji rzeczoznawcy
  • ustalenia terminu oględzin,
  • oględzin
  • sporządzenia operatu
  • odbioru dokumentacji.

Jednym z najpopularniejszych rynków jest Warszawa. Inwestorzy z tego miasta moją skorzystać z usług Kancelarii Analiz Rynku Nieruchomości FREEHOLD. Przedsiębiorstwo kieruje swoją ofertę zarówno do klientów prywatnych, jak i banków czy instytucji. Duże doświadczenie pozwala mu w pełni rozumieć potrzeby partnerów, a potwierdzone kwalifikacje sprawiają, że dostarczana dokumentacja jest powszechnie akceptowana w całym kraju. 

Warto przy tym podkreślić, że oferta firmy dostępna jest dla klientów online. Propozycja stworzona z myślą o inwestorach, którzy zmagają się np. z natłokiem obowiązków związanych z ubieganiem się o kredyt hipoteczny, to sposób na przyśpieszenie całego procesu, oszczędność czasu i pieniędzy. Rzeczoznawcy dostarczą wymaganą przez bank dokumentację w ciągu kilku dni bez konieczności osobistego angażowania klienta i jego obecności na miejscu wyceny.WWW: https://www.freehold.pl

Dodano: 2022-10-10

Miejscowość: Warszawa

Adres: Powstańców Śląskich 48

Kod pocztowy: 01-381

Telefon: 730 546 454WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl