Gabinet Medycyny Estetycznej - Usuwanie rozstępów Lublin • http://www.medycyna-estetyczna.mede.pl/


Rozstępy to jeden z największych defektów skóry. Jest to nic innego, jak pęknięcia skóry. Powstają na skutek nadmiernego rozciągania się skóry, w efekcie czego nie nadąża ona z produkcją kolagenu i dochodzi do zerwania jego sieci. Zjawisko to może pojawić się na przykład na skutek nagłego przybrania na wadze, ciąży, ale też rozrostu mięśni w efekcie ćwiczeń, dotyczy więc nie tylko kobiet, ale też mężczyzn. W dodatku defekt ten może pojawiać się w różnych miejscach, nie zawsze więc możliwe jest ukrycie części ciał objętych tymi nieestetycznymi zmianami. Zła wiadomość jest zaś taka, że rozstępów praktycznie nie da się pozbyć w domowych warunkach, szczególnie gdy przybiorą już białawy odcień, co oznacza, że są utrwalone. W takich przypadkach jedynym sposobem na odzyskanie estetycznego wyglądu skóry jest poddanie się specjalistycznym zabiegom.

Zabiegi działające na rozstępy

Osoby chcące pozbyć się kompleksów związanych z tym defektem i chcące bez obaw rozebrać się na plaży mogą zdecydować się na usuwanie rozstępów w Lublinie, w klinice medycyny estetycznej prezentującej swoją ofertę na stronie medycyna-estetyczna.mede.pl. W miejscu tym do usuwania pęknięć skóry stosuje się różne metody, między innymi:

  • mezoterapię igłową,
  • mikrodermabrazję,
  • intensywny peeling,
  • nici liftingujące.

Trzy pierwsze metody mają na celu pobudzenie regeneracji skóry i jej odnowę. Mezoterapia igłowa polega na podawaniu zastrzyków podskórnych za pomocą bardzo cienkiej igły, co pobudza skórę mechanicznie, zaś podawany preparat powoduje jej intensywną regenerację. Mikrodermabrazja i peeling ścierają zaś wierzchnią warstwę skóry, pozwalając odsłonić skórę nową i pozbawioną defektów.

Gdy metody te zawodzą, a skóra, prócz rozstępów, jest też trapiona przez brak jędrności, można zdecydować się na wszczepienie nici liftingujących. Powoduje to natychmiastowe napięcie skóry, a poza tym nici pobudzają produkcję kolagenu, wobec czego po niedługim czasie można zaobserwować znikanie brzydkich zmian. Zabieg ten jest bezpieczny, a nici po jakimś czasie ulegają wchłonięciu.WWW: https://www.medycyna-estetyczna.mede.pl/

Dodano: 2019-05-27

Miejscowość: Lublin

Adres: Żołnierska 7

Kod pocztowy: 20-801

Telefon: 501 061 356WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Yasumi Chełm


WIĘCEJ
Card image cap

e-Smykoland


WIĘCEJ
Card image cap

Fotografia Agnieszka Zomer


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl