Glassandmore.pl - Glassandmore.pl • Szklane drzwi wewnętrzne


Jakie są zalety drzwi wykonanych ze szkła? Wielu klientów urzeka przede wszystkim ich efektowny i nowoczesny wygląd. Taki dodatek do aranżacji może bardzo pozytywnie wpłynąć na wygląd całego mieszkania. Jak wiadomo, szkło pozwala optycznie powiększyć i rozjaśnić wnętrze. Świetnie sprawdza się nawet w niewielkich pomieszczeniach, których użytkownicy narzekają na brak światła i niewielką ilość dostępnej przestrzeni.

Sam wygląd to jednak nie wszystko. Warto zauważyć, że szklane drzwi wewnętrzne przygotowywane na indywidualne zlecenie klienta, mają bardzo dużą funkcjonalność. Przydają się chociażby rodzicom z małymi dziećmi. Zza drzwi można dyskretnie obserwować maluchy bawiące się w salonie. Producenci zwracają szczególną uwagę na standard wykonania i jakość materiałów. Wydawałoby się, że szkło jest kruche i stosowanie go w domach z często nieostrożnie bawiącymi się dziećmi to ryzykowny pomysł. Nic bardziej mylnego. Drzwi mają podwyższoną odporność na uszkodzenia i są bezpieczne. Nawet jeżeli zostaną stłuczone, co zdarza się niezwykle rzadko i występuje w szczególnych sytuacjach, rozsypują się na wiele drobnych kawałków, które nie są ostre i nie kaleczą skóry.

Na drzwiach ze szkła można także umieścić własną grafikę. To ciekawy sposób na spersonalizowanie wnętrza, wykorzystywany nie tylko w domach prywatnych, ale także w biurach i obiektach użyteczności publicznej. Więcej na temat tej możliwości napisano na stronie internetowej pod linkiem glassandmore.pl. Przy zakupie klienci dobierają opcje, które będą najlepiej dopasowane do ich wnętrz. Czy drzwi mają być uchylne, czy przesuwne? Czy szkło ma być przejrzyste i dawać pełen widok na drugą stronę, czy zastosować bardziej dyskretne rozwiązania? Pracownicy firmy chętnie doradzą i pomogą podjąć decyzję. Drzwi na zamówienie wykonane ze szkła można dostać w bardzo korzystnej cenie. Szczegółowe koszty współpracy ustala się na samym początku współpracy. Klienci mogą też przejrzeć przykładowe realizacje i znaleźć inspiracje aranżacyjne dla swojego domu.WWW: https://glassandmore.pl/

Dodano: 2019-05-11

Miejscowość: Warszawa

Adres: Bruzdowa 19a

Kod pocztowy: 02-994

Telefon: 22 2428348WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl