Graintech Sp. z o.o. - Graintech Sp. z o.o. - Odważniki 10 kg


Poprawne ustawienie wagi jest bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku przygotowywania towarów do sprzedaży za granicą, wypełniania norm ISO. Z tego względu warto skorzystać z oferty sprawdzonego sklepu, który sprzedaje najwyższej klasy odważniki wzorcowe. Dobrym wyborem dla wszystkich, którzy szukają trwałych, certyfikowanych wag oraz niezbędnych akcesoriów, jest zrobienie zakupów w sklepie internetowym centralwagi.pl. Przedsiębiorstwo działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą, w której znajdują się między innymi kalibracyjne odważniki 1g -10 kg.

Proponowane artykuły zostały wykonane z porządnej stali nierdzewnej i mają monoblokową konstrukcję, która zapobiega utracie wagi, odpadaniu fragmentów w przypadku uderzenia. Z pewnością będą służyć właścicielowi przez długi czas. W celu lepszego zabezpieczenia odważników wybrane artykuły są wysyłane w poręcznym, plastikowym opakowaniu, które może służyć również jako torba transportowa. Na życzenie firma dostarczy estetyczną, trwałą walizkę aluminiową. Co więcej, przedsiębiorstwo oferuje także odważniki z certyfikatem ENAC. Asortyment pochodzi od rozpoznawalnego w branży producenta, marki Graintech.

Należy zaznaczyć, że odważniki są dostępne w klasie M1 oraz F1. Produkty klasy F1 są wyjątkowo precyzyjne i mają wysoki poziom trafności. Stosuje się je do kontrolowania zaawansowanych urządzeń laboratoryjnych. Natomiast wzorce masy M1 wykorzystuje się podczas sprawdzania maszyn przemysłowych, między innymi wag tensometrycznych czy platform ważących, które nie mają legalizacji. Szczegółowe informacje na temat oferowanych towarów można znaleźć w opisach. W przypadku problemu z doborem odpowiedniego produktu obsługa chętnie pomoże. Mail oraz numer telefonu do firmy znajdują się na stronie internetowej.

Przedsiębiorstwo podchodzi indywidualnie do każdego klienta i gwarantuje szybką wysyłkę zamówienia oraz atrakcyjne ceny. Z pewnością każdy zleceniodawca będzie zadowolony z jakości wag oraz odważników.WWW: https://centralwagi.pl

Dodano: 2021-09-14

Miejscowość: Skarbimierz-Osiedle

Adres: Akacjowa 2E

Kod pocztowy: 49-318

Telefon: 77 550 77 38WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Apteka Urtica


WIĘCEJ
Card image cap

Euroschola.eu


WIĘCEJ
Card image cap

K2-dzwig


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl