Iluzjonista Konrad Mościński - Iluzjonista Konrad Mościński | Pokaz iluzji dla dzieci


Magia fascynuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Na pokazie iluzjonisty człowiekowi (małego i dużemu) towarzyszy szereg różnych emocji. Zachwyt, zdumienie, zaskoczenie, niedowierzanie... Sztuczki magiczne to doskonały sposób na pobudzenie dziecięcej wyobraźni. Dziecko, które będzie miało okazję zobaczyć na własne oczy poczynania magika na scenie, może poczuć silne zainteresowanie jego pracą. Być może niejeden mały widz po jego występie zapragnie w przyszłości stanąć na scenie, by bawić i zaskakiwać publiczność...

Iluzjonista Konrad Mościński ma doświadczenie w pokazach przed dziecięcą publicznością. To w końcu od nich zaczynał swoją przygodę z magią. Każdy występ był dla niego okazją do pewnych spostrzeżeń. To one pozwoliły mu na stworzenie idealnego programu wypełnionego magicznymi trikami, które w dziecięcych serduszkach wzbudzają najwięcej emocji.

Konrad Mościński jest bardzo sympatyczną osobą z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Jego radosne usposobienie świetnie sprawdza się w jego zawodzie. Potrafi on zarazić poczuciem humoru nie tylko najmłodszą publiczność, ale również tą o wiele starszą.

Pokaz iluzji dla dzieci to oferta skierowana do szkół, przedszkoli, a także do rodziców, którzy chcieliby uatrakcyjnić urodziny swojej pociechy poprzez prezentację magicznych trików. Pan Konrad chętnie występuje także w salach zabaw i w innych lokalach.

W trakcie występów na urodzinach zaprasza na scenę solenizanta, aby wraz z nim zaczarować... tzn. oczarować publiczność. Dla malucha przeistoczenie się na parę chwil w prawdziwego magika to ogromna przyjemność. Pokazy z programem dla najmłodszych, które oferuje Pan Konrad, dedykowane są dzieciom w wieku od 5 do 10 lat. Mogą one zostać przeprowadzone zarówno w domu/mieszkaniu klientów, jak i w wynajętych przez nich lokalach.

Ten iluzjonista ze Śląska występuje również przed dorosłą publicznością. Więcej na temat jego oferty znaleźć można na stronie pokazy-iluzji.pl. Jesteś zainteresowany usługami magika i chciałbyś z nich skorzystać? Kontakt z nimi możliwy jest przez 7 dni w tygodniu.WWW: https://pokazy-iluzji.pl/

Dodano: 2018-11-14

Miejscowość: Sosnowiec

Adres: Jana Kiepury 25

Kod pocztowy: 41-209

Telefon: 501 812 734

Źródła:


Autor: Elżbieta Czarnecka


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

tapetuj.pl Sklep internetowy


WIĘCEJ
Card image cap

Moniuszki 7 Sp. z o. o.


WIĘCEJ
Card image cap

GREENHOUSE SERVICE S.C.


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl