Intercom - hurtownia teletechniczna - Kołki rozporowe do pustych przestrzeni – sprawdzony sklep teletechniczny


Znalezienie dobrze zaopatrzonego sklepu z artykułami teletechnicznymi nie należy do prostych zadań, zwłaszcza w przypadku, gdy dana osoba poszukuje specjalistycznego sprzętu lub chce kupić dużą ilość towarów. Jaką firmę wybrać?

Najlepszym wyborem jest skorzystanie z usług hurtowni Intercom24. Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów oraz rozbudowanym asortymentem, który zawiera produkty znanych producentów, np. marki Madex, Aks Zielonka, ETA, Phoenix Contact, Wago. Oferta obejmuje szafy i akcesoria teletechniczne, elementy światłowodów, rozmaite kable, mierniki, osprzęt montażowo-instalacyjny i wiele innych. Z pewnością każdy klient znajdzie wszystko, czego potrzebuje. Warto zaznaczyć, że hurtownia realizuje małe zamówienia dla klientów prywatnych oraz duże, pochodzące od zakładów przemysłowych czy firm instalatorskich.

W asortymencie można znaleźć uniwersalne, funkcjonalne kołki rozporowe do pustych przestrzeni, których nie powinno zabraknąć w podstawowym zestawie narzędzi każdego instalatora sieci teletechnicznych. Proponowany produkt nadaje się doskonale do montażu w płytach gipsowo-kartonowych i można go wykorzystać do instalacji natynkowych skrzynek telekomunikacyjnych, haczyków do szaf serwerowych czy elementów przeznaczonych do prowadzenia kabli. Warto zaznaczyć, że kołki TNF-W (motylek) są łatwe w montażu i pewnie trzymają się ściany. Co więcej, zastosowany materiał jest antykorozyjny dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki cynkowej, więc nawet po wielu latach nie osłabi swojej struktury. Produkt jest sprzedawany w zestawach po 100 sztuk. Artykuł występuje w różnych rozmiarach. W przypadku problemu z dobraniem odpowiedniego modelu obsługa chętnie pomoże. Co więcej, asortyment zawiera również najwyższej jakości kołki rozporowe ze specjalnymi wkrętami przeznaczonymi do montażu w innego typu płytach działowych oraz listwach. Warto zapoznać się z całą ofertą. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z jakości produktów.WWW: https://intercom24.pl

Dodano: 2022-05-18

Miejscowość: Sulejówek

Adres: Piłsudskiego 77

Kod pocztowy: 05-070

Telefon: 227605593WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl