Interdont Support Q Sp. z o. o. - Korzyści wynikające ze wdrożenia ISO 9001


ISO 9001 jest międzynarodowym standardem wykorzystywanym na całym świecie, który koncentruje się na systemach zarządzania jakością, określanych mianem QMS. Najważniejszym atutem tej normy jest fakt, że może być stosowana przez każdą firmę, niezależnie od charakteru działalności oraz liczby zatrudnionych pracowników. Korzyści związanych ze wdrożeniem ISO jest mnóstwo. Zalicza się do nich przede wszystkim zwiększone zaufanie klientów, którzy są bardziej skłonni do zakupu produktów danej marki lub skorzystania z usług, jakie proponuje.

Mówiąc o zaletach, nie sposób nie wspomnieć o uzyskaniu większej przewagi konkurencyjnej oraz zmniejszonych kosztach kontroli jakości, dzięki czemu przedsiębiorcy zyskują środki na rozwój prowadzonej przez siebie działalności. Wdrożenia ISO 9001 wiążą się także z lepszym zarządzaniem dostępnymi zasobami oraz poprawą organizacji pracy. Normy podnoszą udział rynkowy i wpływają na lojalność konsumentów. Przedsiębiorcy, którzy je wdrażają, pokazują, że dbają o zatrudnionych pracowników i chcą dla nich jak najlepiej.

Normę ISO 9001 opracowano w taki sposób, by była zgodna z pozostałymi normami koncentrującymi się na systemach zarządzania jakością, bezpieczeństwie oraz higienie pracy. Ze względu na elastyczność można ją wdrażać w istniejące już struktury. Daje ona możliwość usystematyzowania poszczególnych procesów odbywających się w zakładzie, a ponadto usprawnia szkolenie nowozatrudnionych pracowników. Norma ta znana jest nie tylko w Polsce, ale też innych krajach, a odpowiednio wdrożona ma pozytywny wpływ na kondycję przedsiębiorstwa.

Wszystkie osoby chcące dowiedzieć się więcej o opisywanych normach mogą skontaktować się ze specjalistami z Vertin. Usługi, jakie proponują, koncentrują się na przeprowadzaniu kontroli jakościowych i tworzeniu raportów oddawanych klientom. Pracownicy są do ich dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, niezależnie od godziny. Przeprowadzają kontrole i naprawy różnego rodzaju komponentów oraz wyrobów, a ponadto zajmują się obsługą magazynową.WWW: https://supportqpolska.pl

Dodano: 2022-01-19

Miejscowość: Katowice

Adres: Pukowca 15

Kod pocztowy: 40-847

Telefon: 32 335 93 08WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

tapetuj.pl Sklep internetowy


WIĘCEJ
Card image cap

Iluzjonista Konrad Mościński


WIĘCEJ
Card image cap

Moniuszki 7 Sp. z o. o.


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl