JGL - JGL | Podesty ruchome kurs


Podczas prac na wysokościach bardzo często wykorzystywane są specjalne urządzenia, które zapewniają optymalne bezpieczeństwo pracownikom. Mowa tutaj o podestach ruchomych. Dzięki nim można w szybki i skuteczny sposób dostarczyć na określoną wysokość niezbędne do wykonania prac materiały. Ich obsługą zajmują się przeszkoleni operatorzy, którzy zdobyli stosowne uprawnienia. Kurs na podesty ruchome organizuje firma JGL. Dzięki dużemu zaangażowaniu profesjonalnej kadry kursanci mogą posiąść niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Z usług ośrodka szkoleniowego bardzo chętnie korzystają firmy, ale nie tylko. Na szkolenie może zapisać się każdy, kto:

  • ma wykształcenie przynajmniej podstawowe,
  • ukończył 18 lat,
  • posiada zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych – zwłaszcza do prac na wysokościach.

Zajęcia teoretyczne polegają na przekazaniu wiedzy merytorycznej w zakresie obsługi urządzeń. Praktyczne zaś obsługiwane są przez instruktora posiadającego stosowne kwalifikacje. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem urządzeń, które spełniają wymagania dozoru technicznego – posiadają wszystkie badania okresowe wykonane przez UDT.

Kończąc taki kurs, o wiele łatwiej można znaleźć prace nie tylko w kraju. Uprawnienia na operatora można zdobyć w dwóch kategoriach IIP – podesty ruchome: wiszące, masztowe i stacjonarne oraz IP – podesty ruchome przejezdne wolnobieżne.

Podnośniki koszowe, czyli tzw. zwyżki składają się najczęściej z:

  • platformy roboczej,
  • wysięgnika,
  • podwozia.

Urządzenia te znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, np. podczas wycinki gałęzi, prac elektroenergetycznych czy budowlanych.

Po ukończeniu kursu uczestnicy przystępują do zewnętrznego egzaminu teoretycznego i praktycznego. Przeprowadzany jest on przed komisją powołaną przez Inspektorat Urzędu Dozoru Technicznego. Uprawnienia nadawane są na okres bezterminowy.

Więcej można się dowiedzieć telefonicznie lub wypełnić załączony na stronie formularz. Jeśli w kursie ma uczestniczyć większa ilość pracowników firmy, to warto podać interesujący termin, liczbę uczestników oraz dane zakładu.WWW: https://www.jgl.pl/

Dodano: 2020-10-25

Miejscowość: Sieradz

Adres: Cypriana Bazylika 17

Kod pocztowy: 98-200

Telefon: 601-950-888

Źródła: https://www.jgl.pl/


Autor: Kamil Czerwiński


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Communication Corner


WIĘCEJ
Card image cap

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne


WIĘCEJ
Card image cap

wyprawkowy


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl