JiMwent PHU - Gdzie wykorzystuje się wentylatory przeciwwybuchowe?


Jeszcze do niedawna w budynkach prywatnych montowana była jedynie wentylacja grawitacyjna. Obecnie, ze względu chociażby na ogromną szczelność nowoczesnych obiektów, konieczne jest zastosowanie innych rozwiązań, które pozwolą na wymianę powietrza zanieczyszczonego na czyste. O ile w domach prywatnych zakładanie wentylacji mechanicznej jest polecane, o tyle w większości przedsiębiorstw jest to nakaz, wynikający z przepisów i rozporządzeń. Wentylacja jest szczególnie istotna w tych firmach, w których istnieje zagrożenie dla życia i zdrowia pracowników.

Dotyczy to między innymi przedsiębiorstw składających lub wykorzystujących w produkcji łatwopalne materiały. Mieszające się pyły i gazy mogą spowodować wybuch, dlatego idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji są wentylatory przeciwwybuchowe oferowane przez firmę ze strony wentylator24.com.pl. Jest to przedsiębiorstwo działające od kilkudziesięciu lat w branży, śledzące wszelkie nowości technologiczne, dlatego jest w stanie zaproponować takie rozwiązanie, które będzie najkorzystniejsze. Przygotowała ona bogatą ofertę dla rozmaitych przedsiębiorstw. Są tam dostępne różne wersje wentylacji, w tym:

  • dachowa,
  • ścienna,
  • kanałowa kołnierzowa.

Osobom, które nigdy nie miały do czynienia z takimi instalacjami z pewnością nazwy te niewiele mówią, dlatego warto zwrócić się do specjalistów, którzy doskonale znają się na wszystkich rodzajach wentylatorów i potrafią dopasować odpowiedni sprzęt do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Firma sprzedająca sprzęt i akcesoria do zbudowania odpowiedniej instalacji przeciwwybuchowej zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, którzy projektują najbardziej skomplikowane systemy, dlatego warto im zaufać i poprosić o dobranie odpowiednich rozwiązań technologicznych, zapobiegających tworzeniu się iskier elektrycznych, grożących wybuchem. Wentylatory wyposażone są w elektryczne silniki z ognioodpornego materiału, przystosowane do pracy w strefach zagrożonych wybuchem, dostępne w wielu rodzajach i o róznych parametrach.WWW: https://wentylator24.com.pl

Dodano: 2022-05-20

Miejscowość: Poznań

Adres: Olsztyńska 10

Kod pocztowy: 60-416

Telefon: 609293502WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl