K2-dzwig - Jaka firma oferuje we Wrocławiu dźwig na wynajem?


Działające w wielu branżach przedsiębiorstwa, potrzebujące od czasu do czasu dźwigów, na przykład do budowy obiektów przemysłowych czy do przeładunku różnych towarów, nie kupują tych urządzeń, wiedząc, że ich utrzymanie jest drogie. Dlatego chętnie korzystają z usług innych zakładów, które specjalizują się w tego typu pracach.

Firmy oraz osoby prywatne, chcące wykonać określone prace we Wrocławiu wymagające dźwigu, mogą skorzystać z oferty przedsiębiorstwa od wielu lat świadczącego usługi maszyną samojezdną marki Faun. Jest to pojazd na trzech skrętnych osiach, dzięki czemu manewrowanie nim jest wyjątkowo proste nawet w ograniczonej przestrzeni. To sprzęt o udźwigu 40 ton i wysięgu 30 m, mający wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego. Stan techniczny wszystkich dźwigów oferowanych na wynajem jest bardzo dobry, a urządzenia przyjeżdżają na miejsce w gotowości do pracy. Operatorzy zatrudnieni w firmie mają niezbędne uprawnienia i wykonają każdą pracę terminowo, solidnie i rzetelnie.

Urządzenia te są często wykorzystywane do budowy rozmaitych obiektów inżynieryjnych, takich jak mosty czy wiadukty, ale również do montażu banerów reklamowych czy prac remontowych np. na dachach. Firma zaprasza do współpracy przedsiębiorców z różnych branż, gwarantując atrakcyjne warunki cenowe i elastyczne podejście do współpracy. Ma wieloletnie doświadczenie w tego typu usługach, zdobywane w kraju i za granicą. Podejmuje się realizacji wszelkich zleceń nawet nietypowych, wymagających wyjątkowej precyzji operatora. Z usług firmy mogą korzystać nie tylko wrocławscy klienci, ale i z innych miejscowości. Wystarczy odwiedzić stronę k2-dzwig.pl, aby sprawdzić wolne terminy i skorzystać z oferty.WWW: https://k2-dzwig.pl

Dodano: 2022-05-13

Miejscowość: Nysa

Adres: Nowogródzka 6

Kod pocztowy: 48-304

Telefon: 781 238 543WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Graintech Sp. z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

Apteka Urtica


WIĘCEJ
Card image cap

Euroschola.eu


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl