Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki - Kancelaria specjalizująca się w rozwodach - gdzie we Wrocławiu?


Wsparcie adwokata może okazać się przydatne w wielu sytuacjach. Jedną z nich jest podjęcie decyzji o rozwodzie. Prawnik jest w stanie pomóc opracować drogę postępowania w tak trudnym momencie oraz zadbać o ochronę interesów zarówno swojego klienta, jak i małoletnich członków rodziny. 

Poszukując kancelarii, której domena to rozwody, mieszkańcy Wrocławia  mogą udać się na ul. Piłsudskiego, gdzie pod numerem 28/3 działa biuro adwokackie. Jego kadra podejmuje się spraw związanych z zapewnieniem pomocy administracyjno-prawnej przy rozpadzie małżeństwa, obejmujących także przygotowanie pozwu rozwodowego, ustalenie wysokości obowiązku alimentacyjnego czy też podział majątku.

Kancelaria prowadzi dla swoich klientów spotkania negocjacyjne i mediacyjne. Adwokaci pełnią podczas takich konfrontacji rolę prowadzących i mediatorów. Mogą także występować jako reprezentacja strony, jeśli mąż lub żona nie może lub nie chce z różnych względów zjawić się w danym dniu w biurze adwokackim i uczestniczyć w rozmowach osobiście. 

Działalność prawników jest wyceniana indywidualnie, zgodnie z ilością oraz zakresem zadań, jakie muszą oni wykonać, aby spełnić oczekiwania klienta. Z tego powodu koszt usług nie jest dostępny na stronie kancelariarostocki.pl, ale zwykle podaje się go zapoznaniu się adwokata ze szczegółami sprawy i ustaleniu, jakie kroki powinny zostać podjęte w celu szybkiego uzyskania rozwodu. W szczególnych przypadkach cenę za świadczenia prawnik przedstawia zbiorczo po zakończeniu wszystkich działań.

Kancelaria prowadzi również drugie biuro w Głogowie, przy ul. Jana Matejki 14/19. Pracownicy obu lokalizacji zastrzegają sobie, że traktują priorytetowo osoby, które wcześniej umówiły się na wizytę telefonicznie lub ustaliły termin spotkania za pośrednictwem wiadomości e-mail. Takie podejście jest spowodowane dbałością o zapewnienie usług na odpowiednim poziomie.

Kadra zapewnia wsparcie nie tylko w zakresie rozwodów. Domeną tworzących kancelarię adwokatów jest między innymi prawo rodzinne, administracyjne, cywilne i gospodarcze oraz prawo pracy. Pracownicy są w stanie podjąć się też spraw, których podstawą są ustawy farmaceutyczne i akty prawne związane z usługami medycznymi. Prawnicy, działając w imieniu swoich klientów, mogą wynegocjować dla nich odszkodowania za wypadki w miejscu pracy.WWW: https://kancelariarostocki.pl/

Dodano: 2023-02-26

Miejscowość: Wrocław

Adres: Piłsudskiego 18

Kod pocztowy: 50-033

Telefon: 512 121 253WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga


WIĘCEJ
Card image cap

Salon Masażu Bogini Bastet


WIĘCEJ
Card image cap

Lewkorp


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl