Kancelaria Adwokacka Zuzanna Gadzinowska-Hypki - Radca prawny - jakie usługi świadczy kancelaria w Koninie?


Radca prawny jest specjalistą z prawniczym wykształceniem wyższym, który po ukończeniu aplikacji radcowskiej zdał egzamin, a następnie został wpisany na oficjalną listę radców prawnych. Swoje usługi świadczy w kancelarii, w której przyjmuje osoby fizyczne, przedstawicieli urzędów oraz przedsiębiorców, którzy z reguły są zainteresowani nawiązaniem długofalowej współpracy. Orientuje się między innymi w kwestiach administracyjnych, związanych z dofinansowaniami, podatkowych, lecz nie tylko. Niekiedy pomaga pracownikom, którzy czują się poszkodowani oraz klientom przygotowującym się do rozwodu.

Specjaliści mają kompetencje do uczestnictwa w sprawach cywilnych i gospodarczych. Na co dzień wspierają zainteresowanych w rozwiązywaniu sporów o charakterze prawnym, co zmniejsza ryzyko konieczności wchodzenia na drogę sądową. Obsługują też klientów prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, korporacje czy spółki różnego typu oraz przedstawicieli placówek medycznych i oświatowych, urzędów skarbowych bądź spółdzielni. Kancelarie, w jakich przyjmują, świadczą usługi na zasadzie outsourcingu.

Rozwiązanie to sprawia, że tworzenie osobnego działu prawnego w firmie i zatrudnianie nowych pracowników na etat nie jest konieczne, co przekłada się na większe oszczędności. Znaczna część przedsiębiorców decyduje się na długofalową współpracę, której warunki finansowe są ustalane indywidualnie. Kontaktują się oni między innymi z firmą, jaką jest Kancelaria Radcy Prawnego Zuzanna Gadzinowska-Hypki w Koninie. Radca prawny, który w niej przyjmuje, zajmuje się formalnościami, w tym wypełnianiem pozwów, odwołań czy wniosków.

Wsparcie specjalisty sprawia, że pisma przesyłane do sądów lub urzędów są wolne od błędów. Dzięki stałej współpracy zna przedsiębiorstwo od podszewki, co przekłada się na szybszy czas reakcji w razie kryzysowych sytuacji. Swoją ofertę kieruje także do osób przygotowujących się do założenia działalności gospodarczej, które chcą wiedzieć, jakie formalności należy dopełnić oraz jakie rozwiązanie okaże się dla nich najbardziej opłacalne.WWW: https://radca-konin.pl

Dodano: 2023-01-27

Miejscowość: Konin

Adres: Aleje 1 Maja 8

Kod pocztowy: 62-510

Telefon: +48604750642

Źródła: https://radca-konin.pl/


Autor: Oliwier Wróblewski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl