Kancelaria notarialna Anna Poswa - Notariusz we Wrocławiu - cennik i pozostałe informacje


Notariusz to specjalista wykonujący zawód zaufania publicznego, który jest powoływany przez ministra sprawiedliwości. Swoje usługi świadczy w kancelarii, w której udziela stronom najważniejszych informacji na temat przeprowadzanych czynności. Udają się do niego między innymi przyszli przedsiębiorcy planujący założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowej lub akcyjnej, chcący dopełnić niezbędnych formalności oraz osoby prywatne, przykładowo planujące stworzyć testament mający moc prawną.

Zazwyczaj notariusz kojarzy się z kupnem i sprzedażą nieruchomości, takich jak domy, mieszkania, lokale użytkowe czy domki letniskowe. Dokumenty oddawane klientom zmniejszają ryzyko występowania sporów sądowych i zwiększają prawdopodobieństwo wywiązywania się z opisanych ustaleń przez każdą ze stron transakcji. Niezbędne w tym przypadku jest przygotowanie aktu notarialnego, będącego zwieńczeniem transakcji. Znajduje on zastosowanie również w przypadku nieruchomości z zameldowanymi osobami.

Notariuszowi można zlecić stworzenie umowy przedwstępnej, przydatnej u osób planujących zaciągnięcie kredytu hipotecznego w banku oraz intercyzę. Jest to dokument potwierdzający rozdzielność majątkową par, który może być podpisywany nie tylko przed zawarciem związku małżeńskiego, ale też po. Dzięki niej osoby biorące ślub dysponują osobnym majątkiem, co przydaje się w razie popadnięcia w długi przez partnera lub ewentualnego rozwodu. Intercyza niejednokrotnie skraca czas trwania procesów sądowych i chroni przed konfliktami związanymi z podziałem nieruchomości bądź ruchomości.

Te i wiele innych usług świadczy Kancelaria Notarialna Anna Poswa. Jest to firma kierująca ofertę do mieszkańców Wrocławia i zapewniająca konkurencyjny cennik. Notariusz, który w niej przyjmuje, wykonuje czynności dotyczące postępowań spadkowych, co oznacza, że można mu zlecić spisywanie testamentów, przygotowywanie aktów przy podziale spadku oraz sporządzanie poświadczeń dziedziczenia. Pomoc specjalisty bywa nieoceniona także w przypadku spraw alimentacyjnych oraz prowadzenia działalności gospodarczych.WWW: https://www.wroclawnotariusz.com.pl/

Dodano: 2023-03-05

Miejscowość: Wrocław

Adres: Żmigrodzka 83

Kod pocztowy: 51-130

Telefon: 71 377 10 18WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga


WIĘCEJ
Card image cap

Salon Masażu Bogini Bastet


WIĘCEJ
Card image cap

Lewkorp


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl