Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska - Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska https://notariuszszafranska.pl/


Podstawowym kapitałem, jaki pozwala sprawnie funkcjonować specjalistom z branży usług prawnych, jest – rzecz jasna – zaufanie ich klientów. Choć w obecnych czasach na wybory określonych usługodawców przez potencjalnych klientów coraz bardziej wpływa internet oraz informacje, jakie można tam znaleźć, nic tak naprawdę nie zastąpi rekomendacji, udzielonej nam przez osobę, którą darzymy pełną ufnością – zwłaszcza członka rodziny lub bliskiego znajomego. Dobre słowa z takich ust - to naprawdę najlepszy marketing.

Jednym z miast, w których prężnie działa wielu adeptów nauk prawniczych, jest serce Wielkopolski – czyli Poznań. Miasto, w którym cyklicznie odbywa się jedna z ważniejszych europejskich imprez biznesowych (targi Expo), to doskonała lokalizacja dla młodych, dopiero pracujących na bardziej rozpoznawalną markę radców prawnych czy notariuszy – przedsiębiorcy często potrzebują wsparcia tego rodzaju. W Poznaniu mieści się także kancelaria notarialna  Marty Szafrańskiej.

Warto poznać bliżej możliwości, jakie stwarza współpraca z tą specjalistką oraz zbudowanym przez nią zespołem młodszych asesorów, aplikantów i praktykantów. Drobniejsze zadania, z jakimi najczęściej zwracają się klienci, czyli choćby wykonanie odpisu oraz poświadczonej notarialnie kopii jakiegoś dokumentu – są wykonywane na miejscu i od ręki, nie ma konieczności specjalnego rezerwowania konkretnego terminu, jak w przypadku określonych czynności notarialnych większego, poważniejszego kalibru.

Jeżeli decydujemy się na usługi nieco młodszego notariusza, na pewno dużym plusem będzie fakt, że czas oczekiwania na wolny termin, w sytuacji, gdy chcemy dokonać wybranej przez nas czynności notarialnej – będzie zdecydowanie krótszy, niż w przypadku bardziej popularnych, a co za tym idzie, również bardziej obleganych placówek tego typu.

Omawiana kancelaria jest w pełni otwarta na wykorzystanie nowoczesnych technologii, co widać już na pierwszy rzut oka po intuicyjnie zbudowanej stronie WWW, nie przeładowanej zbędnymi treściami, które mogłyby przytłoczyć potencjalnego klienta.WWW: https://notariuszszafranska.pl/

Dodano: 2019-01-06

Miejscowość: Poznań

Adres: Wierzbowa 5

Kod pocztowy: 61-853

Telefon:

Źródła: https://notariuszszafranska.pl/


Autor: Janina Zalewska


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FivE-biuro


WIĘCEJ
Card image cap

POLITECHNIKA POZNAŃSKA


WIĘCEJ
Card image cap

TRAMWAJ NA NARAMOWICE


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl