Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p. - Sądowy podział majątku - gdzie szukać pomocy w Warszawie?


Rozwód to sytuacja, która generuje bardzo często sporo stresu i negatywnych emocji. Niełatwo wtedy podjąć kluczowe decyzje mające związek z podziałem dotychczasowych obowiązków. Dużym problemem jest zwykle kwestia rozdysponowania zgromadzonym w trakcie pożycia majątkiem. Jeżeli nie jest on przedmiotem intercyzy lub umowy o rozdzielności majątkowej, a między pragnącymi się rozwieść małżonkami nie ma zgody co do jego rozdzielenia, strony potrzebna będzie pomoc adwokata. Polski ustawodawca dostrzega konieczność uregulowania spraw związanych z podziałem dóbr będących współwłasnością męża i żony. W prawie krajowym funkcjonują obecnie przepisy pozwalające ustalić podział zarówno finansów, jak i ruchomości i nieruchomości w trakcie procesu rozwodowego.

Poszukując pomocy prawnej w zakresie sądowego podziału majątku, osoby z Warszawy mogą skorzystać z propozycji kancelarii ogłaszającej się na stronie polzlaw.pl. Domeną jej kadry są również inne sprawy związane z obsługą rozwodu, takie jak chociażby ustalenie opieki nad dziećmi czy opieka prawnika nad małoletnim członkiem rodziny, jeżeli w wyniku rozstania rodziców zachodzi konieczność zapewnienia mu ochrony prawnej (osobistej oraz majątkowej).

Biuro kancelarii znajduje się przy ul. Krochmalnej 58 lok. 71. Po podanym wcześniej linkiem udostępniono wskazówki ułatwiające zlokalizowanie wejścia. Aby skorzystać z porady, klient powinien wcześniej zarezerwować termin i godzinę spotkania z adwokatem. Dane kontaktowe także przedstawiono online. 

Kadra kancelarii podejmuje się również obsługi klientów biznesowych. Świadczone usługi prawnicze mogą dotyczyć prawa podatkowego oraz spraw związanych z otwieraniem firm na terytorium Polski, a także poza granicami kraju. Prawnicy mogą też wspierać przedsiębiorców w zakresie prawa pracy, są w stanie zapewnić pomoc, jeśli zlecający po raz pierwszy planuje wziąć udział w przetargu regulowanym przez polską ustawę o zamówieniach publicznych. Cena za poszczególne świadczenia jest ustalana indywidualnie.WWW: https://www.polzlaw.pl/

Dodano: 2022-11-21

Miejscowość: Warszawa

Adres: Podwale 17

Kod pocztowy: 00-252

Telefon: 22 622 54 70WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

TanieMilitaria.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Feromony Rank


WIĘCEJ
Card image cap

Smak Dzieciństwa


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl