Faberlic World - Karolina Kamińska - Płyn do piekarników Faberlic - czy warto go wybrać?


Nawet bardzo uważając, nie zawsze udaje się uniknąć wylania jedzenia na dno piekarnika, zwykle też towarzyszy temu przypalenie. Każda pani domu wie, że tego rodzaju zabrudzenia należą do najbardziej uciążliwych. Często nie udaje się ich usunąć zupełnie, pozostają czarne plamy na blasze, szpecące lśniący nowością piekarnik, zaś intensywne szorowanie może doprowadzić do zniszczenia powierzchni na skutek zarysowania i zmatowienia. Jak poradzić sobie z tego rodzaju problemami?

Istnieją różne sposoby, ale wiele osób przekonało się już, że są one zawodne. Nowoczesne piekarniki często wyposażone są w funkcję samoczyszczenia - podgrzewają zabrudzenia, wobec czego ma być łatwiej je usunąć, jednak jeśli chodzi o mocno przypalone resztki, nie zdaje to egzaminu. Również różnego rodzaju środki czyszczące nie radzą sobie z takimi zabrudzeniami, gdyż preparaty przeznaczone do usuwania tłustych plam stworzone są z myślą o świeżym tłuszczu, którym na przykład pochlapało się blat. Tutaj zaś chodzi o usuwanie zabrudzeń tłustych, przypalonych i mających bardzo twardą konsystencję, w dodatku mocno przyczepionych do powierzchni.

Pomóc może wylanie na blachę octu, posypanie sodą lub solą, podgrzanie i pozostawienie na dłuższy czas, a następnie wyszorowanie. Prawdopodobnie taki zabieg trzeba będzie powtarzać kilka razy, by usunąć z dna piekarnika na przykład ciasto, które wykipiało, a następnie przypaliło się. Można jednak ułatwić sobie to zadanie, sięgając po płyn do piekarników Faberlic. Rosyjska marka jest coraz lepiej znana w Polsce, a większość osób kojarzy ją właśnie z tego środka, który stał się niekwestionowanym hitem - mimo iż firma ma wiele i kosmetyków, i środków czystości w ofercie.

Jeśli ktoś spróbuje tego preparatu, przestanie dziwić się jego popularności. Przede wszystkim na rynku niewiele jest produktów przeznaczonych typowo do czyszczenia piekarników i usuwania z nich przypalonych resztek. Można spodziewać się, że produkt ten, stworzony wyłącznie w tym celu, jest mocno nakierowany na takie działanie. Jego skuteczność jest faktycznie niezaprzeczalna, a przy tym jest on wygodny w użytkowaniu. Nie trzeba wielokrotnie grzać piekarnika, skrobać resztek i szorować blachy, środek nie niszczy też czyszczonych powierzchni. Za to bezlitośnie rozprawia się z brudem, dzięki odczynowi zasadowemu rozpuszczając nawet najbardziej uporczywe zanieczyszczenia. Znaleźć go można na faberlicworld.com.WWW: https://www.faberlicworld.com/

Dodano: 2022-03-08

Miejscowość: Silno

Adres: Narcyzowa 9

Kod pocztowy: 87-125

Telefon: 503 054 811WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Amer Event


WIĘCEJ
Card image cap

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska


WIĘCEJ
Card image cap

ODEKA SIMP FF


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl