Ledcity.pl - Ekrany diodowe


Poszukując odpowiedniego sprzętu na wielkie wydarzenie, każdy z organizatorów pragnie, aby był on najlepszej jakości i zapewnił uczestnikom koncertu czy innej imprezy masowej jak najlepsze odczucia.

Doskonałej jakości sprzęt, wśród którego są także ekrany diodowe, dostępny jest w firmie LEDCITY zajmującej się wypożyczaniem telebimów między innymi na takie wydarzenia jak:

  • koncerty,
  • festiwale,
  • konferencje,
  • targi,
  • wydarzenia sportowe,
  • kino plenerowe,
  • wydarzenia religijne,
  • eventy promocyjne.

W jej ofercie można znaleźć sprzęt idealnie sprawdzający się na świeżym powietrzu odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, który zapewni doskonałą widoczność i krystalicznie czysty obraz w dzień przy jaskrawym słońcu i w nocy.

Bardzo chętnie na plenerowe wydarzenia wynajmowane są telebimy mobilne zamontowane na przyczepach. Charakteryzują się one przede wszystkim łatwością montażu i konfiguracji i zapewniają najwyższą jakość transmisji. Decydując się na ich wynajęcie, każdy z organizatorów będzie usatysfakcjonowany, ponieważ wszyscy uczestnicy danego wydarzenia będą się świetnie bawić i będą mieli możliwość oglądania wszystkiego, co dzieje się na scenie. Jego zaletą jest to, że można go z łatwością przemieścić i ustawić w takim miejscu, które będzie najbardziej odpowiadało widzom. 

W ofercie są także mobilne telebimy bez przyczepy. Są to urządzenia outdoorowe łatwe w montażu i konfiguracji, oparte na podzespołach od najlepszych producentów, dzięki czemu przekazywany obraz jest krystalicznie czysty. Podobnie jak poprzednie mogą być wykorzystywane na różnych imprezach.

Ekrany LED wynajmowane są od tego przedsiębiorstwa także przez producentów na targi lub wydarzenia promocyjne, ponieważ dzięki nim można trafić do większej liczby potencjalnych klientów, a ponadto doskonale podnoszą one prestiż marki, której aktualnie służą. W ofercie można znaleźć nie tylko ekrany LED o dowolnej powierzchni, ale i telewizory na statywach, stoły dotykowe i wolnostojące urządzenia LED STAND.

Pragnąc uwiecznić dane wydarzenie, można skorzystać z usług specjalistów firmy, którzy sfilmują najważniejsze momenty wydarzenia. Ponieważ doskonale znają się na tym, co robią, będą służyć także najlepszą radą i pomocą.WWW: https://www.ledcity.pl/

Dodano: 2020-09-21

Miejscowość: Stróże

Adres: Stróże 335A

Kod pocztowy: 33-331

Telefon: +48 12 413 81 27

Źródła:


Autor: Janina Zalewska


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

prace.edu.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek


WIĘCEJ
Card image cap

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl