Magdalena Maluje - Dla kogo zabieg OxyGeneo?


Profesjonalne zabiegi kosmetyczne, jakim można poddać się tylko w salonach, mają znaczenie większe niż to często wydaje się wielu osobom. Dopiero kiedy je wykonają, przekonują się, że nie da się ich zastąpić domową pielęgnacją. Warto z nich korzystać, by cieszyć się komfortem, nienagannym wyglądem, a także zdrowiem skóry, jak również jej młodością.

Ponieważ zaś same maski, nawet profesjonalne, mają ograniczone działanie, najlepsze salony inwestują w specjalne urządzenia pozwalające do przeprowadzania zaawansowanych zabiegów. Jedną z takich opcji w koszalińskim salonie kosmetycznym Magdalena Maluje jest zabieg OxyGeneo, przeprowadzany z użyciem specjalnego sprzętu z głowicą przykładaną do skóry oraz specjalistycznych preparatów - składa się on z kilku etapów. Jednocześnie jest nieuciążliwy, a wręcz przeciwnie, przyjemny masaż, jaki mu towarzyszy, wprawia w błogi nastrój i pozwala się zrelaksować. Warto zatem co jakiś czas zafundować sobie taki luksus - skóra będzie za to wdzięczna, gdyż najlepsze efekty daje wykonanie serii zabiegów, w równych odstępach czasu. Co ważne, ponieważ procedura ta jest mało inwazyjna i nie podrażnia skóry, można wykonywać je we wszystkie pory roku, nie tylko jesienią i zimą.

A jakie skutki daje ta metoda? To przede wszystkim silne oczyszczenie skóry, z usunięciem z jej powierzchni wszystkich zanieczyszczeń, odblokowaniem porów, zmniejszeniem widoczności przebarwień, a nawet drobnych zmarszczek. Tak silnie oczyszczona skóra jest zdrowsza i piękniejsza, a także łatwiejsza w pielęgnacji, gdyż dużo lepiej wchłania składniki odżywcze zawarte w stosowanych preparatach. Poza tym staje się lepiej dotleniona i promienna, zabieg ten zatem jest doskonałym wyborem między innymi dla osób narzekających na ziemistość cery i brak blasku - takie zjawiska dają się we znaki na skutek stresu, stosowania diety ubogiej w ważne składniki czy po prostu w okresie jesieni i zimy.

Na skorzystanie z tej metody rewitalizacji cery mogą zdecydować się osoby w każdym wieku, a przeciwwskazań do jej przeprowadzenia jest niewiele.WWW: https://magdalenamaluje.pl/

Dodano: 2023-09-15

Miejscowość: Koszalin

Adres: Wąwozowa 28

Kod pocztowy: 75-399

Telefon: 696 807 810

Źródła: https://magdalenamaluje.pl/oxygeneo/


Autor: Adam Chmielewski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FCE.PL


WIĘCEJ
Card image cap

Galeria Stolarki


WIĘCEJ
Card image cap

Owoce dla firm


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | magazynpilkarz.pl