MASI dr Mariusz Domagalski - Powiększanie ust w Szczecinie - jaki zabieg najlepszy?


Zabiegi estetyczne, poprawiające wygląd twarzy i ciała, są obecnie bardzo popularne, co rodzi także ich dużą podaż. W dodatku naukowcy stale pracują nad nowymi metodami czy udoskonalaniem dotychczasowych, co sprawia, że osoby chcące poddać się określonym zmianom prawie zawsze mają do wyboru różne opcje. Tak jest między innymi jeśli chodzi o powiększanie ust w Szczecinie. Co warto wybrać?

Nosząc się z zamiarem wykonania zabiegu dodającego objętości ustom czy na przykład modelującego wargi (oczywiście w ramach jednego zabiegu można osiągnąć wiele efektów, na przykład dwa wymienione i w dodatku jeszcze wyrównać asymetrię) trzeba odpowiedzieć sobie na kilka pytań, dotyczących oczekiwań, ale też możliwości. Poszczególne rozwiązania, jakie wchodzą w grę, różnią się między innymi inwazyjnością, ale też czasem utrzymywania się efektów oraz, oczywiście, ceną. Najdroższe są operacje plastyczne polegające na umieszczeniu w ustach specjalnych implantów. Jednocześnie jest to metoda najtrwalsza, pozwalająca cieszyć się efektem przez wiele lat, ale też niedająca naturalnego efektu. Implanty mogą nawet być wyczuwalne pod skórą. Nie jest to dobra opcja na przykład dla osób, które chcą uniknąć obecności ciała obcego.

Także w przypadku, gdy ma się znacznie mniejszy budżet, lepszym rozwiązaniem będą też nieporównywalnie mniej inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, polegające na wstrzyknięciu w usta określonych substancji. W klinice MASI wykorzystuje się kwas hialuronowy, który pozwala nie tylko dowolnie powiększyć i wymodelować usta, ale też odmłodzić ich skórę oraz okolice, a także, dzięki właściwościom nawilżającym kwasu, zapobiec pojawieniu się zmian starzeniowych w najbliższej przyszłości.

Inne opcje, jakie wchodzą w grę, to powiększanie ust za pomocą własnego tłuszczu lub kolagenu, nietrudno jednak zauważyć, że zastosowanie kwasu hialuronowego szybko wypiera te rozwiązania, tak samo zresztą jak operacje polegające na wszczepianiu implantów - są one już wykonywane rzadko, nie tylko ze względu na wysokie ceny.

Decydując się jednak na powiększenie i wymodelowanie ust za pomocą tzw. wypełniaczy, czyli substancji wypełniających, trzeba pamiętać, że dają one efekt tylko na określony czas, zwykle kilka miesięcy. Po tym czasie zabieg trzeba ponowić - chyba że nie chce się już wracać do takiego wyglądu.WWW: https://masi.com.pl

Dodano: 2022-11-30

Miejscowość: Szczecin

Adres: Wielka Odrzańska 30

Kod pocztowy: 70-535

Telefon: 534 224 229WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

FCE.PL


WIĘCEJ
Card image cap

Galeria Stolarki


WIĘCEJ
Card image cap

Owoce dla firm


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | magazynpilkarz.pl